10 niezwykłych gadżetów reklamowych, które zmieniają zasady gry

Gadżety reklamowe wciąż zapewniają mistrzowską optymalizację podejmowanych działań promocyjnych. To właśnie gadżety premium pozwalają na skuteczne zwiększanie świadomości naszej marki, kreują niezwykle pozytywne skojarzenia wizerunkowe, a jednocześnie pobudzają dotychczasowych i nowych klientów do działania. Jednak cały sekret efektywności tkwi w doborze odpowiedniego asortymentu marketingowego. Które produkty sprawdzą się najlepiej? Odpowiedź poniżej!

Gadżety promocyjne z efektem wow – zdobądź uwagę klientów i wyróżnij się

Aby gadżety promocyjne spełniały swoją rolę, muszą charakteryzować się pod względem wizualnym i praktycznym. Wówczas osoba obdarowana prezentem będzie zaskoczona, a jednocześnie usatysfakcjonowana funkcjonalnością podarunku.

Gadżety reklamowe powinny zatem utożsamiać podstawowy cel działań marketingowych – wyizolowanie się z szeregu podobnych ofert i produktów. Taki efekt stanowi pierwszy krok do nawiązania zyskownej i długotrwałej współpracy lub jej kontynuacji. Jakie gadżety pomogą w uzyskaniu pożądanego rezultatu?

Najlepsze gadżety reklamowe dla Twojej marki – potwierdzone jakością i dobrą opinią klientów

Analizując dostępne opcje, wyróżnia się kilka kategorii produktów, cieszących się niesłabnącą popularnością. Przemyślana i świadoma selekcja zdecydowanie zwiększa efektywność podejmowanych starań.

Kubki

Kubki reklamowe są przykładem uniwersalnego, wszechstronnego i niezwykle atrakcyjnego rozwiązania. Zalety tych gadżetów reklamowych łączą bowiem użyteczność z łatwością wprowadzania atrakcyjnych modyfikacji.

Kubki są bowiem nieodzownym elementem dnia każdego pracownika, niezależnie od charakteru firmy, skali jej działania lub stanowiska kadrowego. Takie okoliczności generują ogromne korzyści dla obu stron!

Klient otrzymuje wysokiej jakości produkt, który usprawnia jego codzienną rutynę. Jednocześnie kubki reklamowe stanowią perfekcyjną okazję do promocji naszej marki – sama funkcjonalność przedmiotu jedynie zwiększa szansę na zauważenie przez innych użytkowników danego biura lub zakładu. To jednak nie wszystko.

Kubki firmowe z łatwością poddają się personalizacji, a to zwiększa ich atrakcyjność względem klienta. Indywidualny charakter naczynia budzi zainteresowanie wśród współpracowników, zwiększa przywiązanie do przedmiotu i pozwala się wyróżnić spośród szeregu innych obiektów pozostawionej w zakładowej kuchni!

Reklamowa galanteria

Gadżety dla firm mogą przybierać również bardziej elegancką formę.  Reklamowa galanteria charakteryzuje się sporą żywotnością i dlatego jest bardzo chętnie przejmowaną formą upominku.

Tego rodzaju produkty mogą przybierać kształt eleganckich etui na wizytówki lub inne dokumenty klienta, ale również postać portfela, kosmetyczki lub breloczka. Jak widać, przykładów wykorzystania jest naprawdę sporo, a wszystko zależy od preferencji i upodobań samej grupy docelowej.

Bezprzewodowe głośniki

Kolejna kategoria odnosi się do nowoczesnej technologii. Ta forma podarunku sprawdzi się w warunkach biurowych, ale także podczas wyprawy za miasto lub pieszej wycieczki. 
Profesjonalne głośniki są wybornym sposobem na wyrażenie wdzięczności, a jednocześnie zademonstrowanie renomy przedsiębiorstwa. Tak zaawansowany prezent z pewnością przyciągnie atencję wielu znajomych z biura.

Smartwatch

Wciąż pozostajemy w obszarze innowacyjnych produktów. Zegarek sportowy z funkcją odbierania połączeń stanowi bowiem nader popularny gadżet. Tego typu produkt może reprezentować również atrakcyjną nagrodę podczas organizacji firmowych konkursów lub zabaw.

Długopisy wielofunkcyjne

Może się wydawać, że długopisy lub ołówki z logo nie stanowią już porywającej formy produktu reklamowego, ale nie jest to prawda! Akcesoria piśmiennicze zawsze stanowią praktyczny przykład asortymentu, zwłaszcza gdy posiadają dodatkowe właściwości. Jakie?

Może to być specjalny wskaźnik laserowy, tak przydatny podczas realizacji podsumowań lub sprawozdań firmowych. Innym okazem jest profesjonalny rysik, pozwalający na obsługę urządzeń mobilnych. Finalną propozycję stanowi wyjątkowy długopis z magnetyczną podstawką, który nadaje stanowisku powagi oraz splendoru.

Butelki filtrujące

Następna propozycja pokazuje troskę o kondycję i zdrowie naszego klienta, a jednocześnie ogromną świadomość ekologiczną. Butelki filtrujące stały się bowiem synonimem dbałości o stan środowiska naturalnego oraz własnego organizmu, a łatwość personalizacji obiektu gwarantuje doskonałe wyniki promocyjne.

Kubki termiczne

Kawa panuje w kuchniach polskich firm oraz zakładów pracy, co stanowi idealną okazję do promocji naszej marki. Własny kubek termiczny pozwala zatem zachować standardy higieniczne, a równocześnie wyróżnić się na tle współpracowników.

Gadżety tematyczne

Nadchodzące święta również mogą być okazją do wyrażenia swojej pamięci o partnerach biznesowych. Podarunek nawiązujący do tego wyjątkowego czasu z pewnością wzmocni wzajemne relacje na kolejny okres zawodowy. Świetną propozycją jest zestaw upominkowy z motywem Bożego Narodzenia.

Torba na laptop

Dzisiejsze warunki pracy wymagają utrzymania mobilności działań, a w rezultacie – także sprzętu zabezpieczającego. Uniwersalny plecak lub torba na laptop skutecznie asekuruje drogocenne wyposażenie, utożsamiając bezpieczeństwo i niezawodność z logiem umieszczonym na produkcie!

Zabawki antystresowe

Finalny gadżet jest prosty, tani i bardzo doceniany przez osoby obdarowane. Stres stał się niestety stałym elementem codziennych obowiązków zawodowych, ale demonstrowany prezent pomaga w jego szybkiej i efektywnej redukcji. 

Wszystkie gadżety reklamowe znajdziesz teraz w jednym miejscu – szybka realizacja i darmowa dostawa czekają na Ciebie: https://side.com.pl/.

Shopping Cart