Angielski dla dzieci z native speakerem – skuteczna nauka od małego

Angielski dla dzieci z native speakerem – skuteczna nauka od małego

Nauka języka angielskiego stała się już standardem. Jest on nauczany nie tylko w szkole, ale także wielu rodzicom zależy na tym, by poza nią dziecko miało z nim kontakt jak najwcześniej. Ważne jednak, by forma nauki była do dziecka dopasowana, wtedy można liczyć na szybkie i zadowalające rezultaty. Takie efekty to np. nauka języka angielskiego z native speakerem.

Inwestycja we wszechstronny rozwój dziecka to inwestycja, która na pewno zaprocentuje. Jedną z umiejętności, którą warto szlifować, jest znajomość języków obcych. Taka nauka nie tylko przełoży się na to, że dziecko będzie od wczesnych lat miało kontakt z językiem i będzie mogło pochwalić się jego znajomością. Przyjemna nauka języka przystosowana do potrzeb i natury dzieci to także ćwiczenie: pamięci, koncentracji, wielozadaniowości i kreatywności. Czyli umiejętności, które pomagają przez całe życie! W nauce języka angielskiego bardzo przydatne są zajęcia z native speakerem. Dlaczego tak jest? O tym w dalszej części tekstu.

Język angielski dla dzieci – dlaczego warto inwestować

Dziś, gdy świat praktycznie nie ma granic, język angielski właściwie zyskał status międzynarodowego. Dzięki jego znajomości można się czuć swobodnie w wielu krajach. Nie tylko podczas prywatnych wyjazdów, ale także takich, które mają służyć edukacji, a w późniejszym wieku – rozwojowi zawodowemu. W języku angielskim jest też dostępnych wiele stron internetowych, profili na FB czy w innych mediach społecznościowych, dzięki któremu dziecko może rozwijać swoje zainteresowania. Brak znajomości języka w wielu sytuacjach przestaje być po prostu barierą nie do pokonania!

Nauka języka z native speakerem – zalety

Lekcje angielskiego – także dla najmłodszych – z native speakerami cieszą się coraz większą popularnością. Native speaker to osoba, dla której język angielski jest językiem ojczystym, a dodatkowo taki lektor przeszedł wiele kursów, by móc dzieciom w sposób efektywny przekazać o nim wiedzę i skutecznie go nauczyć. Dzięki takiej nauce dziecko przyswoi szybko poprawną wymowę słów, nauczy się swobodnie rozmawiać na różne tematy i przełamie barierę przed mówieniem. Native speaker szybko też rozjaśni dziecku wszystkie „tajemnice” gramatyki języka angielskiego, w sposób prosty, praktyczny, opierając się też na językowej intuicji. To przyswajanie języka w żywej formie – bez zapamiętywania pojedynczych słówek i reguł gramatycznych. Zajęcia angielskiego z native speakerem online to lekcje dostosowane do potrzeb dzieci – skutecznie uczą przez zabawę.

Angielski dla dzieci z native speakerem to możliwość wybrania zajęć zarówno grupowych, jak i indywidualnych. W każdym przypadku na pewno nie będą one nudne, a ich rezultaty będzie widać i słychać bardzo szybko!

Shopping Cart