Apple Watch jako Twój nowy osobisty asystent zdrowotny

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak istotne jest zdrowie i utrzymanie dobrej kondycji. Niestety – we współczesnym, zabieganym świecie nie jest łatwo dbać o te jakże istotne sprawy w życiu. Dlatego przyda się nienachlany pomocnik, który będzie pamiętać o wszystkich istotnych sprawach.

Takim pomocnikiem jest Apple Watch. Dowiedz się, w jaki sposób zadba o Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie!

Zegarek Apple to Twój przyjaciel

Apple Watch to nie tylko inteligentny zegarek, ale także osobisty asystent zdrowotny, który oferuje wiele funkcji związanych z aktywnością fizyczną oraz śledzeniem zdrowia. W tym pierwszym przypadku oferuje m.in. aplikację Workout, umożliwiającą monitorowanie różnych rodzajów treningów – bieganie, pływanie, jazda na rowerze, trening na siłowni i wiele innych, z nurkowaniem włącznie. Inna aplikacja, Fitness, zlicza spalone kalorie wraz z ich rozdzieleniem na poszczególne aktywności. Dzięki temu wiesz, jak najszybciej Możesz także ustalić sobie indywidualne cele do osiągnięcia.

Jeśli chodzi o samo zdrowie i stan organizmu, zegarek Apple ma tu szereg praktycznych możliwości. Helath to aplikacja gromadzące wszystkie informacje na temat zdrowia, które następnie mogą być użyte przez wyspecjalizowane narzędzia. Śledzenie tych zmian pozwala na określenie ogólnej kondycji. Wśród danych znajdują się między innymi informacje o jakości snu, ciśnieniu, spalonych kaloriach, przebytym dystansie i innych. Możesz także wykorzystać Apple Watch do wykonania pomiaru pracy serca (EKG) oraz poziomu natlenienia krwi.

Dla pań szczególnie praktyczna może być oferowana przez zegarek Apple funkcja monitorowania cyklu. Dzięki analizie danych może pomóc w określeniu czasu owulacji oraz nadejścia kolejnej miesiączki.

Ale smart watch Apple to nie tylko narzędzie monitoringu organizmu. Jeśli tylko zostaną przez niego wykryte zaburzenia np. w pracy serca lub niskie/wysokie tętno, wówczas otrzymasz powiadomienie, dzięki któremu masz świadomość nieprawidłowości.

Zamów Apple Watch już dziś!

Decydując się na smart watch Apple, zyskujesz doskonałe, w pełni konfigurowalne narzędzie do dbania o zdrowie. Szeroki wybór tych zegarków znajdziesz na stronie iDream. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli możesz wybrać nie tylko taki, który będzie zaspokajał wszystkie Twoje potrzeby związane z monitorowaniem snu, ale również najbardziej podobający Ci się pod względem estetycznym.

Dlatego już dzisiaj zajrzyj na stronę iDream i zobacz, który zegarek Apple zamówisz!

Shopping Cart