Czym charakteryzują się popularne narzędzia kosmetyczne?

Popularne narzędzie kosmetyczne są używane powszechnie – w warunkach domowych, a także w salonach i gabinetach kosmetycznych.

Najprostsze, takie jak cążki do paznokci znajdują się w każdym domu. Niezależnie przez ile osób są używane należy bezwzględnie dbać o ich czystość. W warunkach domowych wystarczy zwykłe mycie i dezynfekcja powszechnie dostępnymi środkami jak na przykład spirytus kosmetyczny. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja w profesjonalnym gabinecie. Używane przez wiele osób muszą być poddane nie tyko dezynfekcji ale również sterylizacji. Jest to obowiązek nałożony przez Główny Inspektorat Sanitarny. Nie przestrzeganie tych przepisów niesie za sobą poważne konsekwencje. Higiena jest bardzo ważna, poprzez popularne narzędzia kosmetyczne mogą być przenoszone różne choroby – od stosunkowo niegroźnych lecz uciążliwych zakażeń aż po tak poważne choroby jak wirusowe zapalenie wątroby lub wirus HIV. Dlatego najważniejsza jest jakość materiału, z jakiego wykonane są narzędzia.

Gdzie zaopatrzyć się w popularne narzędzia kosmetyczne?

Chirmed.pl to producent narzędzi kosmetycznych, medycznych, stomatologicznych, aptecznych i laboratoryjnych, który może poszczycić się ponad 70-letnią historią. Firma posiada własne laboratorium badawcze w którym powstają narzędzia ze stali chirurgicznej oraz z tytanu. Chirmed.pl oferuje również usługę renowacji narzędzi chirurgicznych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Istnieje również możliwość zaprojektowania i wykonania narzędzie według indywidualnej specyfikacji klienta. W sklepie internetowym chirmed.pl może zaopatrzyć się każdy. Firma zrealizuje zmówienie nawet na pojedynczą sztukę do użytku domowego jak i na wyposażenie całego gabinetu lub sieci salonów kosmetycznych.

Do czego używane są popularne narzędzia kosmetyczne?

Najczęściej używane to narzędzia do manicure i pedicure. Są to różnego rodzaju cążki, skalpele, sondy, pęsety i kopytka. W pielęgnacji brwi i rzęs używane są nakładacze do henny oraz wyjątkowo precyzyjne pęsety, za pomocą których można uchwycić nawet pojedynczy włos. W zabiegach na twarz używa się łyżeczek do usuwania zaskórników. Kolejnym rodzajem są szpatułki do mieszania i nakładania kosmetyków, a także różnego rodzaju skalpele i uchwyty do skalpeli. Wszystkie popularne narzędzia kosmetyczne oferowane przez chirmed.pl produkowane są z wysokiej jakości stali chirurgicznej, spełniają wszelkie normy i nadają się do wielokrotnej sterylizacji.

Shopping Cart