Drewniane mapy świata na ścianę – takiej dekoracji jeszcze nie było!

Czy w dobie Internetu nikt już nie potrzebuje prawdziwych map świata? Nic bardziej mylnego! Drewniane mapy świata w 3D to niezwykłe dekoracje, które nigdy się nie znudzą. Wyjątkowe projekty do domu lub do biura dosłownie przenoszą w najdalsze zakątki globu. Z drewna mogą powstać imponujące, żywe dzieła. Sprawdź sam, który szablon najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Drewniana mapa świata – pomysł i wykonanie

Zwykłe plakaty, fototapety ani obrazy nie robią już na nikim wrażenia. By wnieść dużo ożywczej energii do wnętrza biura czy pokoju dziennego, wystarczy zamówić szczegółową mapę świata wykonaną z wysokiej jakości sklejki lakierowanej. Do wyboru są aż cztery odcienie: naturalny, dąb, heban oraz orzech. Dzięki temu drewniana mapa świata wpasuje się w każde wnętrze. Bezpiecznie można ją też zawiesić w pokoju małego odkrywcy – zabezpieczona jest certyfikowanym wodnym bejcem i bezwonnym lakierem. Dzięki drewnianej mapie świata będziecie mogli zaznaczać swoje podróże, a nawet uzupełniać ją o niezwykłe dodatki. Wszystkie duże i małe szczegóły szablonu są wykonane ręcznie, co sprawia, że możesz mieć pewność niepowtarzalnego wzoru swojej mapy. Drewniane mapy świata mogą zająć całą ścianę lub tylko wycinek przestrzeni, dzięki 3 pakietom rozmiarów: M, L i XL.

Niestworzona mapa świata – niezwykłe projekty

Mech chrobotek to niezwykle wytrzymała roślina, nie potrzebuje ani dużego dostępu do swiatła, ani sporych ilości wody. Czy ma jednak szansę pokryć cały świat? Z lekką pomocą może zakryć wszystkie kontynenty – wystarczy jedynie zamówić naszą zieloną mapę świata z mchu chrobotka. Nie odnajdziesz na niej granic państw ani ich nazwy, jednak to bez wątpienia największy przebój firmy Sikorka Net. Mech chrobotek pokrywa kontury kontynentów ścisłą, soczystą zielenią, która wygląda jak miniaturowy las tropikalny. Po zawieszeniu zielona mapa świata nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Mech chrobotek rozwija się nawet na najbardziej niesprzyjającym gruncie, a wilgoć czerpie z powietrza. Mapa świata pokryta mchem dodatkowo oczyszcza powietrze, a przy tym stanowi wytchnienie dla oczu. Właśnie z tych powodów często montowana jest w sypialni u naszych klientów.

Mapy LED – zadbaj o klimat swojego świata!

W zależności od typu mapy świata, efekt podświetlenia może wydobyć z cienia kontury lądów lub podkreślić niezwykłość mapy z mchu chrobotka. Całość robi szczególnie imponujące wrażenie, gdy zdecydujesz się na niebieskie oświetlenie LED. Zielona lub drewniana mapa świata wygląda jak gdyby wydobywała się z fal oceanów całego globu. Oczywiście, podświetleniem LED RGB możesz dowolnie sterować, zmieniając kolor i natężenie światła w zgodzie ze swoim nastrojem i klimatem wnętrza. Taka opcja dostępna jest m.in. w przypadku drewnianej mapy świata z litego dębu, w dwóch wymiarach do wyboru: 200x100cm oraz 250x125cm. Drewno dębowe nadaje szablonowi efektowny i zgodny z naturą charakter. Na powierzchni uzyskujemy idealną fakturę szlifowanego drewna, z zaznaczonymi granicami państw, nazwami miast, rzek i jezior. To prestiżowa dekoracja, która przetrwa lata, zachwycając kolejne pokolenia domowników.

Mapa 3D – wyróżnij każde państwo na świecie!

Drewniana mapa świata nie musi być jednolita jak papierowa mapa. Projekty trójwymiarowe dają wiele możliwości do popisu – od wyróżnienia każdego państwa innym kolorem, jak i grubością drewna. Powstają niecodzienne puzzle, które potrafią zawładnąć wyobraźnią obserwatora. Estetyczne podpisy nazw państw, stolic i stanów pomagają wyznaczyć cel przyszłej podróży. Drewniane mapy świata w 3D są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej – w odcieniach latte, lazuru, hebanu lub wielu, wielu innych. Dwa sposoby samodzielnego montażu (na klej montażowy lub na rzepy) są szczegółowo wyjaśnione w instrukcji. Wystarczy chwila twórczej pracy, by udekorować całe pomieszczenie.

Dodatki do map świata – zaznaczaj swoje wyprawy!

Po zawieszeniu drewniana mapa świata prezentuje się niczym dzieło sztuki, które można na bieżąco uzupełniać. Szablon aż kusi, by zaznaczać miejsca swoich podróży, zdobywanych szczytów i zwiedzanych miast. Dlatego stale dostępne w naszej ofercie są również drewniane dodatki do map, precyzyjnie wycięte i pokryte ekologicznym olejem lnianym. Wśród szablonów znajdują się m.in. znaczniki niczym z Google Maps, którym wyróżnisz wymarzone destynacje podróży. Nie brakuje też drewnianych modeli środków lokomocji, najważniejszych zabytków świata, zwierząt z całego globu, a nawet wyobrażeń górskich szczytów w wersji mini. Wycięte laserowo szczegóły robią imponujące wrażenie i zachęcają do zabawy. Wszystko to możesz zamontować bezpośrednio na mapie świata lub na ścianie. Wystarczy nasz zestaw produktów do montażu: nożyk, taśma i klej lub rzepy.

Drewniane mapy świata – do domu lub biura

Każda drewniana mapa świata stworzona przez Sikorka Net to niezwykłe i wielofunkcyjne dzieło. W biurze firmy duża mapa świata pozwoli zaznaczyć kontrakty i nowe lokalizacje oddziałów. W domu wniesie do wnętrza klimat przygody i ciekawości, rozbudzając fantazję zarówno dzieci, jak i dorosłych. Drewniana mapa świata może też stanowić wspaniały prezent dla każdego, kto uwielbia

Shopping Cart