Drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa – dlaczego warto ją wybrać?

Prowadząc biznes i dbając o jego intensywny rozwój, nie można pominąć reklamy. Jeśli masz sklep, biuro, punkt usługowy lub placówkę świadczącą usługi odpłatne, musisz w jakiś sposób pokazać się światu. Dzięki reklamom nie będzie z tym problemu. I co najważniejsze – nie musisz tracić czasu na odwiedzanie drukarni oraz ustalanie na miejscu szczegółów swojego zlecenia. Wszystko zrobisz online, a w dodatku będziesz mieć pewność, że zamówienie zostanie wykonane dokładnie tak, jak to zaplanujesz. To właśnie umożliwia drukarnia internetowa taka jak JKB Print.

Zamawianie druku online

Internet umożliwia szybkie zakupy praktycznie wszystkiego – wlicza się w to również usługi poligraficzne. Dlatego drukarnie przyjmujące zamówienia online nazywa się drukarniami internetowymi. Taką właśnie jest JKB Print. Dlaczego właśnie na nią warto zwrócić uwagę? Powodów jest co najmniej kilka. Pierwszy to szeroka oferta obejmująca zarówno druk ulotek, jak i książek, plakatów, a także druk wielkoformatowy. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki materiał reklamowy jest ci potrzebny, masz pewność, że JKB Print będzie w stanie go zrealizować.

Drugi powód to wygoda zamawiania. Każdy dział drukarni ma wygodny formularz zamówień, dzięki któremu zamawiający może określić wszystkie parametry materiału reklamowego – zaczynając od jego formatu, kończąc na rodzaju papieru oraz dodatkowych zdobieniach. W ten sposób można stworzyć unikalny plakat, ulotkę czy magazyn reklamowy, który zdecydowanie będzie odróżniać się od konkurencyjnych rozwiązań. Pozwala to nie tylko na przekazanie oferty, lecz także wzmocnienie świadomości marki – klienci będą kojarzyć ją z solidnym materiałem reklamowym, co przełoży się na wzrost zaufania do jej oferty.

Druk dopasowany do klienta

Kolejna zaleta drukarni online, takich jak wspomniany JKB Print, to możliwość wyboru technologii druku oraz wysokości nakładu. W tym pierwszym przypadku dobra drukarnia powinna oferować co najmniej dwie podstawowe techniki: druk offsetowy i druk cyfrowy. Jednak to tylko podstawa. W przypadku druków banerów i reklam przeznaczonych do używania pod gołym niebem najlepiej sprawdza się technologia solwentowa. Warta uwagi jest także technologia druku atramentowego.

Te wszystkie cztery technologie są dostępne w JKB Print. Ponadto drukarnia ta umożliwia zarówno druk wysokonakładowy – do czego wykorzystywana jest technologia offsetowa – jak i cyfrowy, pozwalający na druk niewielkich nakładów. Dzięki temu możesz zamówić dosłownie kilka egzemplarzy materiału reklamowego.

Zobacz już dzisiaj, jakie możliwości daje ci drukarnia online!

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 50 = 59

Shopping Cart