Gdzie można kupić kody do gier?

Będziesz grał w grę? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi: „tak!”, to jesteś w dobrym i licznym towarzystwie. Liczba graczy w Polsce jest imponująca i co roku rośnie. Coraz częściej gramy też w gry płatne lub takie, w których kupujemy pakiety różnych przedmiotów.

Oferta gier komputerowych i na konsolę kierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Począwszy od najmłodszych graczy w Minecraft aż po ich rodziców wciągniętych w najnowszą część Diablo, każdy znajdzie coś, co pozwala emocjonująco spędzić czas. W wakacje, weekendy i dni wolne serwery płoną, procesory się grzeją, a routery i konsole rozświetlają ciemność nocy.

Kody do gry

Jeśli w waszym domu jest podobnie, prawdopodobnie co jakiś czas chcecie dokupić nową grę lub pakiet. Wygodną metodą są kody do gier, które nie wymagają korzystania z płatności internetowych, konta bankowego ani karty. To dobry pomysł na prezent dla gracza lub jako bezpieczna metoda płatności dla dziecka. Z pewnością rozsądniej jest dać naszym pociechom kod doładowujący konto w grze, niż udostępniać płatności online – to kwestia zarówno bezpieczeństwa danych, jak i panowania nad wydawanymi pieniędzmi.

Zapanuj nad wydatkami w grach

Coraz więcej gier oferuje mikropakiety – komplety przedmiotów, które kosztują zwodniczo niewiele, a w rezultacie kupujemy je chętnie i często. Zanim się obejrzymy, wydaliśmy znacznie więcej, niż było w planie. Kod do gry pomaga również kontrolować środki wydawane na to hobby. W przeciwieństwie do coraz łatwiejszych i szybszych płatności internetowych, przy których szybko przestajemy liczyć wydane złotówki, tutaj możemy być bardziej świadomi kwot przeznaczanych na gry – a zwłaszcza kwot przeznaczanych przez nasze dzieci.

Dzięki temu, że kody można opłacać gotówką, można przeznaczyć na nie np. kieszonkowe, pieniądze otrzymane na urodziny czy od dziadków albo resztę pozostałą z zakupów. To dobre rozwiązanie dla młodszych graczy, którzy nie dysponują jeszcze własnym kontem bankowym. Jednocześnie uczy młodego człowieka, że wirtualne pieniądze w grach kupuje się za realne złotówki, a z każdym kupionym pakietem maleje liczba prawdziwych pieniędzy w portfelu.

Gdzie kupić kody do gier?

Takie rozwiązanie oferuje między innymi sieć sklepów Żabka. Kody do gier kupujemy tam w postaci doładowania na wybraną platformę. W ofercie są kody do Steama, Google Play, Playstation czy X-Boxa.

Jak to działa?

  • W sklepie Żabka przy kasie prosimy o doładowanie do gry w wybranej kwocie.

  • Płacimy gotówką lub kartą. Otrzymujemy wydruk, który zawiera niezbędne informacje dotyczące doładowania konta i oczywiście kod.

  • Aby wykorzystać środki, wprowadzamy kod z wydruku na swoim urządzeniu – i gotowe.

Shopping Cart