Wielkanoc w pracy

Jak obchodzić Wielkanoc w pracy? 

Coraz powszechniejszą praktyką w polskich firmach jest wyraźne zaakcentowanie na stopie zawodowej tradycyjnie obchodzonych u naszym kraju świąt. Przywiązanie do tradycji nie zawsze związane jest z głęboką religijnością, a ma w sobie dużo sentymentu i naszego upodobania dla pewnych zachowań, które kojarzymy z rodzinną atmosferą i naszymi bliskimi. Warto zatem, bez wchodzenia w detale obrządków religijnych, podkreślić wyjątkowość okresu świątecznego także w miejscu pracy. Przy okazji Wielkanocy możemy dla naszych pracowników zorganizować poczęstunek lub eleganckie podarunki, które wywołają wiele radości i uśmiechu.

Pyszny i serdeczny poczęstunek może świetnie wpłynąć na wzajemne relacje w pracy

Wspólnie spędzany czas, czyli wszystkie formy integracji zawodowej, są bardzo korzystne dla budowania zgranego ze sobą i skutecznego zespołu. Świąteczny poczęstunek może mieć formę spotkania w miejscu pracy lub odbyć się w restauracji. Okazja do luźnego porozmawiania na tematy inne niż zawodowe i poznanie się od bardziej prywatnej strony wpływa na zmniejszenie zawodowego dystansu i rozluźnienie sztywnych ram. Może mieć to szczególne znaczenie dla zespołów, które powstawały w trakcie pandemii i są ze sobą bardzo mało zżyte, często nie doświadczając kontaktu na żywo. Firmowe „jajeczko” możemy zorganizować zarówno w małej firmie, jak i dużym zakładzie pracy. Czas i miejsce warto skonsultować z działem HR, ale obowiązek organizacji powinien leżeć po stronie pracodawcy. Nie zmuszajmy pracowników do przygotowywania posiłków, chyba, że wykazują wyraźną chęć do tego.

Eleganckie zestawy świąteczne dla pracowników

Dla swojej załogi przygotować można efektowne kosze upominkowe, które wręczmy w pracy lub przy okazji świątecznego spotkania. Jest to bardzo dobrze odbierany i taktowny gest, który pracownicy lubią i szczególnie doceniają. Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie na Fabulosa.pl nie musisz martwić się o samodzielne komponowanie prezentów dla pracowników, w kilka chwil i wygodnie wybierzesz właściwie zestawy świąteczne, które mogą zostać spersonalizowane i dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Oszczędzisz zatem mnóstwo czasu, ale bez kompromisów w kwestii jakości – bez względu na to, który kosz podarunkowy wybierzesz, otrzymasz perfekcyjnie i starannie przygotowany prezent, nie tylko pomysłowo skomponowany, ale także efektownie i szykownie zapakowany. Zestawy świąteczne dla biznesu zawsze powinny wyróżniać się elegancją i pewną dozą uniwersalności.

Podarunki świąteczne, które ułatwią Ci zadbanie o relacje

Podarunki w świecie biznesowym bardzo dobrze wpływają na pielęgnowanie relacji. Zwyczaj ten, zaczerpnięty przecież z naszego życia prywatnego, w korzystny sposób wpływa zarówno na kształt naszej współpracy z otoczeniem biznesowym, jak i na budowanie naszego wizerunku, jako przedsiębiorstwa świadomego wartości czynnika ludzkiego. Szykowne i wypełnione słodkościami oraz innymi delicjami zestawy świąteczne Fabulosa możemy wręczać różnym osobom, nie tylko pracownikom. Będzie to taktowny i właściwy gest wobec naszych długoletnich i lojalnych klientów, a także kontrahentów, z którymi współpraca jest dla nas szczególnie owocna. Wielkanoc to moment na to, by odrobinę zwolnić i na chwilę przerzucić główny kurs naszych relacji w kierunku bardziej serdecznych i osobistych. Może to mieć naprawdę świetne przełożenie na umiejętność korzystnej współpracy w przyszłości.

Shopping Cart