Jak wybrać oryginalny prezent dla nauczyciela w przedszkolu?

Prezent dla nauczyciela nie jest obowiązkiem, a miły gestem. Dzień Nauczyciela to dobry moment, by w imieniu swojej pociechy wyrazić swoją wdzięczność za codzienne poświęcenia. To szczególnie ważne w przedszkolu, które dla malucha jest pierwszym spotkaniem z edukacją. Jakie prezenty dla wychowawcy wybrać?

Prezent dla nauczyciela przedszkola

Pierwsze dni spędzone poza domem, w przedszkolu, to prawdziwe wyzwanie. Maluchy płaczą, tęsknią za rodzicami, nie wiedzą, jak się zachować. Dopiero w kolejnych tygodniach robi się łatwiej. Nic dziwnego, że Ty jako rodzic, zwłaszcza wymagającego malucha, czujesz potrzebę odwdzięczenia się za pomoc i wsparcie dla przedszkolanek. Najlepszym pomysłem na wynagrodzenie trudów wychowania jest miły prezent. Czekoladki dla wychowawczyni w przedszkolu będą idealne!

 

Upominki dla nauczyciela w przedszkolu

Prezent dla przedszkolanki nie musi być drogi i wyszukany. Selekcja apetycznych pralinek to wystarczająco miły gest, tym bardziej jeśli obdarowana osoba się tego nie spodziewa. Każdy lubi od czasu do czasu skosztować dobrych słodyczy do kawy. Symboliczna bombonierka w stylowym, drewnianym opakowaniu w zupełności wystarczy jako gest docenienia, podziękowania i… przeprosin. Jeśli wiesz, że Twoja pociecha dała się wychowawcom we znaki, spróbuj podarować coś większego!

 

Fajnym wariantem bombonierki z Chocolissimo jest prezent dla nauczyciela przedszkola z dopiskiem „Super Nauczyciel”. Otrzymując taki upominek, pedagog na pewno poczuje się potrzebny i zachęcony do kontynuowania swojej pracy z takim samym zapałem. Każdy chciałby zostać doceniony za swoją pracę słodkim prezentem!

 

Oryginalny prezent dla nauczyciela

To wcale nie muszą być czekoladki, chociaż są dobrym pomysłem. Jeśli zależy Ci na wyrażeniu konkretnych przemyśleń lub przekazaniu wiadomości, wybierz czekoladowy telegram. Możesz ułożyć litery tak, jak tylko zechcesz: tego typu upominki dla przedszkolanki są naprawdę urocze.

 

Myślisz o czymś bardziej oryginalnym, ale jednocześnie wywołującym uśmiech? Co powiesz na czekoladowe figurki? W Chocolissimo mamy ich pod dostatkiem. Czekoladowa sowa to oryginalny prezent dla nauczyciela, który wygląda naprawdę pięknie. Coś nam mówi, że naprawdę żal będzie ją zjeść! 🙂

 

Nie gorszym prezentem jest zestaw czekoladek… z tablicą do pisania, na których pociecha może sama narysować swoje podziękowania. Czekoladki dla wychowawczyni w przedszkolu w takiej formie podbiją serca całego grona pedagogicznego.

 

Upominki dla nauczyciela w przedszkolu nie są obowiązkiem rodziców. Dzień Nauczyciela świętuje się zazwyczaj w szkołach, ale nie oznacza to, że upominki dla przedszkolanki są nie na miejscu. Przeciwnie: pracownicy przedszkoli będą takim gestem wzruszeni. Jeśli nawiązałaś miłą znajomość z przedszkolanką z placówki, do której uczęszcza Twoje dziecko, spróbuj docenić ją w taki sposób. Prezent dla wychowawcy to niewielki koszt, ale wielka radość dla każdej ze stron. Pomysłów szukaj na Chocolissimo – mamy ich pod dostatkiem: https://chocolissimo.pl/prezent-dla-nauczyciela!

Shopping Cart