Jaki praktyczny prezent świąteczny warto podarować bliskiej osobie? Wymarzony prezent od Dreame

Często mówi się, że praktyczne prezenty na Święta są najlepsze. W końcu nie wylądują na dnie szafy jako te nietrafione, tylko rzeczywiście będą wykorzystywane. Świętnie sprawdzają się różnego rodzaju sprzęty, choćby te ułatwiające utrzymanie w domu czystości. Warto postawić chociażby na jeden z odkurzaczy Dreame bądź robot sprzątający tej marki.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, który wyeliminuje roztocza i usunie kurz z każdego zakamarka 

Jeżeli szukasz na prezent odkurzacza, który wyposażony jest w 5-stopniową filtrację, to model Dreame T30 sprawdzi się doskonale. Zwalcza ponad 99% roztoczy oraz alergenów. Dzięki temu odkurzane powierzchnie mogą być wolne od substancji drażniących czy mikroorganizmów szkodliwych dla osób cierpiących na alergię czy astmę. Ten model odkurzacza wyposażony jest w wydajny akumulator i dużą siłę ssania, która wynosi 23 000 Pa. Może pracować na jednym ładowaniu nawet 90 minut, co umożliwia wysprzątanie całego mieszkania. Do tego wyposażony jest w różne dysze, choćby szczelinową, która pozwala wysprzątać krawędzie i zakamarki. Można również założyć elastyczny adapter, gdy chce się odkurzyć przestrzeń pod meblami. Dostępna jest także elektroszczotka, która sprawdza się do czyszczenia tapicerki czy powierzchni zasłon. Do wyboru są 3 tryby pracy, dzięki temu możliwe jest optymalizowanie pracy urządzenia i maksymalne wykorzystanie na jednym ładowaniu.        

Odkurzacz z funkcją czyszczenia na sucho i na mokro – idealny na każdą powierzchnię 

Dla wielu osób istotna jest możliwość jednoczesnego czyszczenia na sucho i mokro albo możliwość pochłaniania mokrych plam. Takie funkcje posiada odkurzacz Dreame H12 Core. Wyposażony jest w zbiornik na brudną i czystą wodę. Ten pierwszy ma pojemność 500 ml, a drugi 900 ml. Posiada wałek z miękką szczotką, której nie trzeba czyścić ręcznie. Wystarczy umieścić ją w podstawie i włączyć tryb samoczyszczenia poprzez wciśnięcie przycisku. Szczotka zostanie wtedy wypłukana, odwirowana i wyszorowana. Z tego odkurzacza można na co dzień korzystać z funkcji Auto, jednak gdy chce się usunąć mokrą plamę bez mopowania, sprawdza się funkcja Suction. Wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt, który ułatwia prowadzenie, a do tego nie jest ciężki, gdyż waży mniej niż 5 kg. Taki odkurzacz sprawdzi się zarówno na powierzchniach delikatnych, jak i twardych – podłogach, dywanach i wykładzinach.    

Robot sprzątający Dreame D9 Max – duża siła ssania i możliwość mopowania  

Wśród praktycznych prezentów świątecznych wyróżnia się Dreame D9 Max, czyli robot sprzątający. Z takiego prezentu ucieszy się zarówno osoba, która lubi sprzątać, jak i taka, która uważa tę czynność za przykry obowiązek. Co bardzo istotne posiada siłę ssania na poziomie 4000 Pa, a dzięki temu pozwala na usunięcie z powierzchni podłogi nawet niewielkich zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy, roztocza czy sierść zwierząt. Wykorzystując takiego robota można nie tylko odkurzać, ale i mopować powierzchnię. Wystarczy wcześniej zaprogramować pracę urządzenia przy użyciu dedykowanej aplikacji na smartfon. Dreame D9 Max mapuje pomieszczenie i programuje tryb sprzątania. Omija przeszkody, ale jest w stanie pokonać takie o wysokości do 20 mm. Nie ma jednak obaw, że spadnie ze schodów, bowiem wyposażony jest w odpowiednie czujniki. Robot sprzątający dzięki wykorzystaniu mopa z mikrofibry na pewno nie porysuje powierzchni i sprawdzi się nawet na gresie czy też drewnianej podłodze. Taki model robota sprzątającego, ale i odkurzacze pionowe możesz zakupić na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.    

 

Shopping Cart