Kiedy warto postawić na smartfon powyżej 7 cali?

Każdy z nas posiada inne preferencje co do swojego wymarzonego telefonu. Dla jednych liczy się design i nowoczesne technologie, dla innych parametry, takie jak aparat, procesor czy pojemność baterii. Ze względu na to, że telefony towarzyszą nam praktycznie każdego dnia, wiele osób zwraca uwagę też na ich rozmiar. Telefony z dużym ekranem oferują nam wiele możliwości, zarówno jeśli chodzi o pracę czy rozrywkę. Dla kogo smartfon powyżej 7 cali będzie odpowiednim rozwiązaniem? Sprawdź!

Smartfony z dużym ekranem – zalety

Smartfon powyżej 7 cali to przeżytek? W żadnym wypadku! Każdy, kto miał w ręce telefony z dużym ekranem z pewnością przyzna, że taki sprzęt może nam zaoferować znacznie więcej, niż smartfon z dużo mniejszym wyświetlaczem. To bardzo dobry wybór, jeśli zależy nam na oglądaniu filmów, seriali czy graniu w gry w optymalnych i komfortowych warunkach. Telefony z dużym ekranem okazują się pod tym względem nieocenione. Nie zapominajmy także o pracy, czy nauce. Większy ekran w smartfonie pozwala nam na wygodniejszy i bardziej przejrzysty dostęp do treści. 

 

To jednak nie wszystko, co są nam w stanie zaoferować smartfony z dużym ekranem. Ze względu na ich rozmiary jesteśmy w stanie korzystać z nich jak z tabletu, co również jest przydatne podczas pracy czy w trakcie rozrywki.

 

Obawiasz się, że smartfon powyżej 7 cali ze względu na swój rozmiar okaże się niepraktyczny i znacznie trudniej będzie zmieścić go w kieszeni? Takie obawy są doskonale zrozumiałe. Marka Samsung znalazła na to jednak rozwiązanie, czego przykładem jest Galaxy Z Fold5, o którym opowiemy poniżej.

Telefony z dużym ekranem – dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się na smartfony z dużym ekranem? Przede wszystkim dlatego, że większy ekran jest w stanie pomieścić więcej treści i zaprezentować je w wygodny dla nas sposób, niezależnie od tego, czy jest to oglądanie filmu, gra online ze znajomymi czy przygotowywanie prezentacji do pracy. Kolejną zaletą smartfonów z dużym ekranem jest możliwość pracy na kilku dokumentach jednocześnie lub otwarcie kilku zakładek przeglądarki jednocześnie.

 

Tak jak wspomnieliśmy, smartfon powyżej 7 cali z pewnością docenią fani gier. Dzięki większemu ekranowi są w stanie dostrzec znacznie więcej szczegółów i wyprzedzić swoich przeciwników.

Galaxy Z Fold5 – duży smartfon z dobrym aparatem

Marzy Ci się duży smartfon z dobrym aparatem? Nic prostszego! W ofercie marki Samsung znajdziesz idealne rozwiązanie. Jeśli interesuje Cię duży smartfon powyżej 7 cali, który jednocześnie posiada doskonałe parametry, sprawdź Galaxy Z Fold5!

 

To idealny smartfon do pracy i nie tylko. Jego wyświetlacz główny posiada aż 7,6 cala i został zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci jak najwięcej niezapomnianych wrażeń podczas rozrywki i komfort podczas pracy. To wszystko znajdziesz w urządzeniu o wielkości tabletu*.

 

W przypadku Galaxy Z Fold5 mamy do czynienia także z zaawansowanym systemem aparatów: 10 MP, teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym, 50 MP aparat szerokokątny, 10 MP aparat zewnętrzny, 4MP aparat przedni. Wszystko to sprawia, że dzięki Galaxy Z Fold5 możesz fotografować, powiększać i edytować zdjęcia na zupełnie nowym poziomie.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi. 

Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu osłony Galaxy Z Fold5 wynosi 6,2 cala w pełnym prostokącie i 6,1 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór kamery. 

 

Shopping Cart