Kroniki Akaszy – Odkryj siebie w Eterze

 

W życiu każdego z nas pojawiają się chwile zwątpienia. Wszyscy znamy to uczucie, kiedy walka z naszymi problemami przemiemienia się w narastającą frustrację, objawiającą się na wielu poziomach naszego istnienia – fizycznym, mentalnym i emocjonalnym. Życie zdaje się być wtedy ciężarem nie do udźwignięcia. Kiedy zaczynamy szukać przyczyny tego stanu, wielu z nas dostrzega negatywne wzorce, które powtarzają się w różnych aspektach naszego życia. Mogą być to m.in. problemy w związkach, niespełnienie zawodowe, powracająca autoagresja. Często jednak niezależnie od tego co jesteśmy w stanie zauważyć i zrozumieć, nie potrafimy przerwać tych destrukcyjnych cykli.

Dużo mniej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak fundamentalną rolę w naszym rozwoju, czyli uświadamianiu sobie przyczyn konkretnych sytuacji z naszego życia i ich uzdrawianiu mogą pełnić informacje i miłość przepełniające Eter. Dostęp do nich daje niezrównaną szansę poszerzania świadomości – głębszego poznania siebie i zrozumienia lekcji, których postanowiliśmy się w tym wcieleniu nauczyć.

Czym jest ten „Eter” ?

Eter to tłumaczenie sanskryckiego słowa „Akasza”. Czasem jest ono tłumaczone także jako przestrzeń. Odnosi się ono do najsubtelniejszej energii świata materialnego, pewnej wibracji, która wszystko przepełnia i z której się wszystko wyłania.

Paramahansa Yogananda powiedział o Akaszy:

Przestrzeń przesiąknięta eterem jest linią graniczną między niebem a światem astralnym i ziemią. Wszystkie subtelne siły, które Bóg stworzył, składają się ze światła lub form myślowych i są jedynie ukryte za szczególną wibracją, która przejawia się jako Eter”.

Akasza jest jak biblioteka. Zawiera w sobie energetyczny zapis wszystkiego, co kiedykolwiek wydarzyło się w przeszłości, wszystkiego, co dzieje się w chwili obecnej i wszystkiego, co się wydarzy w przyszłości.

Biblioteka ta zawiera szczegółowe informacje dotyczące każdej osoby na planecie. Kiedy zyskujesz dostęp do swojego osobistego zapisu, swojej Kroniki Akaszy, i „czytasz” ją, możesz poznać karmiczne przyczyny sytuacji, w których się znalazłeś. Możesz dowiedzieć się, jakie są powiązania energetyczne pomiędzy Tobą a ludźmi, z którymi wchodzisz w relacje. A co najważniejsze: jeśli są to sytuacje, które Ci nie służą, możesz dowiedzieć się, jak je uzdrowić. Możesz wpuścić miłość i światło do swojego umysłu i rozświetlić swój cień.

Wgląd w Kroniki Akaszy są wspaniałym narzędziem rozwoju, które może przyspieszyć naszą ewolucję duchową i pomóc nam transformować nasze życie w taki sposób, aby toczyło się ono zgodnie z naszym najwyższym potencjałem. Jak taki wgląd uzyskać? Możliwość dostępu do Kronik ma każdy, natomiast, jak wszystko inne, wymaga to pewnych umiejętności i praktyki. Na całym świecie, także i w Polsce, prowadzone są kursy, które uczą łączenia się z Kronikami. Jeśli mamy taką opcję, to na pewno warto się na taki kurs wybrać. Natomiast dopóki nie mamy takiej możliwości, a chcemy połączyć się z informacjami zawartymi w Eterze i doświadczyć miłości, która tą przestrzeń wypełnia, możemy skorzystać z odczytu naszych Kronik Akaszy przez osobę, która się tym zajmuje zawodowo.

Oto 4 aspekty odczytu Kronik Akaszy, które wniosą do Twojego życia miłość, zrozumienie i uzdrowienie.

1. Kroniki Akaszy pomagą Ci zidentyfikować i usunąć przeszkody na drodze do znalezienia prawdziwej miłości – w sobie.

Cały Twój świat jest odbiciem Twojego wnętrza. Każda relacja, w którą wchodzisz, jest uzewnętrznioną manifestacją jakiegoś aspektu Ciebie. Jeśli niektóre relacje z innymi ludźmi nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, jak zwykle – szukaj przyczyny w swoim wnętrzu. Jeśli doświadczasz czegoś, co chciałbyś zmienić, np. odrzucenia, toksycznych związków lub agresji, musisz zrozumieć energetyczną przyczynę tych sytuacji. Czasem są to ograniczające przekonania na swój temat, czasem tzw. duchowe kontrakty, czasem przysięgi złożone w poprzednich wcieleniach. Musisz pamiętać o tym, że masz wolną wolę i że Wszechświat daje Ci prawo do pełnego stanowienia o sobie i o tym, czego chcesz doświadczać w tu i teraz. Jednak istnieje niezliczona ilość możliwości, dla których znajdujesz się w sytuacji, której właśnie doświadczasz. Wchodząc do swoich Kronik Akaszy możesz sobie uświadomić jej przyczynę i ją zmienić – np. poprzez transformację swoich ukrytych przekonań lub świadome zerwanie przysiąg, które kiedyś złożyłeś. W ten sposób, poprzez przemianę swojego wnętrza, zaczniesz przyciągać nowe relacje, a stare albo odpadną albo zostaną przetransformowane w nową, wyżejwibracyjną formę.

2.W Kronikach Akaszy znajdziesz informacje o Twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Jeśli zmagasz się z problemami ze zdrowiem fizycznym lub psychicznym, możesz oczyścić pewne zapisy energetyczne w Akaszy i tym samym wejść na ścieżkę lepszego życia. Kroniki Akaszy są idealnym miejscem do inicjowania zmian od wewnątrz. Możesz zlokalizować tam i rozpuścić blokady energetyczne, a także rozpoznać i transformować ograniczające Cię przekonania.

3. Dostaniesz wskazówki, jak uwolnić się od chronicznego bólu fizycznego i emocjonalnego.

Leczenie bóli chronicznych nie jest najsilniejszą stroną współczesnej medycyny. Chociaż dostępnych jest wiele leków i metod na tzw. walkę z bólem, są to środki jedynie doraźnie maskujące ból. Często przycznyny schorzeń chronicznych leżą w obciążeniach karmicznych. Obciążenia te pochodzą zarówno z tego życia jak i z wielu żyć poprzednich, dlatego nie ma konwencjonalnej metody na ich leczenie. Aby sięgnąć po prawdziwe uzdrowienie, musimy popatrzeć na nasze ciała z perspektywy kwantowej. Musimy uwzględnić fakt, że jesteśmy połączonymi ze sobą nawzajem wielowymiarowymi istotami światła, niosącymi w sobie różne wibracje i ładunki energetyczne. Uświadomienie sobie tego może wymagać zmiany paradygmatu w spojrzeniu na własne ciało. Kiedy zaczynamy utożsamiać się bardziej z wielowymiarową formą energii, niż z jedynie z materialnym ciałem, otwieramy się na cały ocean możliwości uzdrawiania, poprzez pracę z energią. Kroniki Akaszy fundamentalnie tą pracę ułatwiają.

4. Odkryjesz cele, z jakimi Twoja dusza się wcieliła.

Kiedy zrozumiesz, że w każdym wcieleniu dusza próbuje osiągnąć pewne wcześniej wyznaczone sobie cele, łatwiej będzie Ci przejść przez życie z lekkością, radością i spełnieniem. Cele duszy to lekcje miłości, zakamuflowane na wiele sposobów. W różnych wcieleniach odbieramy różne lekcje. Na każde życie przypada ich wiele. Tematami mogą być poczucie własnej wartości, szanowanie wolnej woli, uświadamianie sobie własnej mocy, itp. Im szybciej zrozumiesz te lekcje, tym szybciej świadomie zaczniesz kreować swoje życie, a nowe wybory i podejmowane działania przyniosą Ci więcej satysfakcji. W Kronikach Akaszy poznasz także ukryte talenty swojej duszy. Intuicyjnie i tak już wiesz, czego pragnie Twoje serce. To pragnienie serca pokrywa się z ukrytymi talentami, jakie w sobie nosisz. Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie odkryłeś, co by było dla Ciebie najbardziej spełniające, możesz się tego dowiedzieć z zapisu Twojej duszy w Eterze. Jeśli wiesz, co by Cię naprawdę uszczęśliwiło, ale nie wiesz, jak wykonać pierwszy krok w kierunku realizacji Twoich marzeń, wskazówki również znajdziesz w Kronikach Akaszy.

Ważne jest, abyś rozumiał, że informacje, które otrzymujesz podczas odczytu Twoich Kronik nie są instrukcją co robić krok po kroku. Kroniki oferują coś o wiele lepszego. Oferują Ci pomoc w popatrzeniu na swoją sytuację z szerszej perspektywy. W dojrzeniu, że nie znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia, a pływasz w oceanie nieograniczonych możliwości. Pomagają Ci odzyskać włąsną moc, dzięki której zaczniesz świadomie i z miłością kreować własne życie.

Oczywiście istnieje wiele innych sposobów na poprawę różnych aspektów życia dzięki czytaniu swoich Kronik Akaszy, dlatego zachęcam Cię do regularnego odwiedzania swojej biblioteki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi wysokowibracyjnymi treściami :)