Lifting wampirzy czyli osocze bogatopłytkowe

Nie każdy wie co to jest lifting wampirzy, dlatego postaramy się wyjaśnić i przybliżyć to pojęcie wszystkim osobom, które są zainteresowane odbudową skóry oraz przywróceniem jej naturalnego blasku. Terapia wykonywana za pomocą osocza bogatopłytkowego, zwana potocznie liftingiem wampirzy to właśnie skuteczny sposób na odnowę skóry twarzy i przywrócenie jej naturalnego blasku, jędrności oraz witalności.

Popularność liftingu wampirzy

Jest to zabieg kosmetyczny coraz popularniejszy wśród pacjentek i klientek gabinetów kosmetycznych, wyróżnia go bezpieczeństwo oraz doskonałe efekty jakie można osiągnąć już po pierwszym zabiegu. Dodatkową zaletą lifting wampirzy jest fakt, że mogą się niemu poddawać nawet osoby z alergiami, jest to zabieg bezinwazyjny i w pełni bezpieczny. Lifting wampirzy to kuracja dzięki której wygładzona zostają wszystkie zmarszczki, a cera na twarzy staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zabieg liftingu wampirzy wykonywany jest także w przypadku wypadania włosów, skutecznie hamuje ten proces i poprawia gęstość oraz kondycję włosów od nasady.

Jakie efekty daje osocze bogatopłytkowe?

Wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego zwanego również liftingiem wampirzy to przede wszystkim poprawa ogólnej kondycji skóry, wygładzenie wszystkich widocznych zmarszczek, znaczna poprawa elastyczności i jędrności skóry oraz rozjaśnienie i ujednolicenie barwy cery. Za pomocą liftingu wampirzy można wyraźnie spłycić blizny także te potrądzikowe oraz zwiększyć objętość i zahamować wypadanie włosów.

Kto powinien skorzystać z zabiegu liftingu wampirzy?

Zabieg zwany liftingiem wampirzy, w którym wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe jest przede wszystkim polecany i dedykowany dla osób, które na co dzień zmagają się z problemami skórnymi o różnym podłożu. Jeżeli skóra jest słabo napięta, pozbawiona blasku bądź wypełniona bruzdami i zmarszczkami, zabieg ten będzie miał zbawienny wpływ na odmłodzenie i ujędrnienie skóry twarzy u pacjentki gabinetu kosmetycznego. Także gdy skóra ma nierównomierną barwę oraz zaczynają się na niej pokazywać widoczne efekty zmęczenia, lifting wampirzy może zdziałać cuda. Wstrzyknięty preparat, w którym znajduje się osocze bogatopłytkowe pobrane od pacjentki, działa w sposób regenerujący oraz odmładzający, w przypadku zastosowania na skórę głowy, wpływa na zatrzymanie procesu łysienia androgenowego oraz nadmiernego wypadania włosów. Zabieg liftingu wampirzy stymuluje porost włosów oraz znacznie zwiększa ich objętość.

Na czym polega i jak przebiega lifting wampirzy?

Zanim zostanie przeprowadzony u pacjenta lifting wampirzy, przeprowadzany jest wywiad medyczny, w którym kosmetolog może dowiedzieć się o ewentualnych przeciwskazaniach bądź przebytych chorobach. W następnej kolejności zostaje od pacjenta pobrana krew metodą próżniową, która poddawana jest specjalistycznemu wirowaniu, w skutek którego wytrąca się osocze bogatopłytkowe. Tak powstały preparat osocza bogatopłytkowego jest gotowy do wstrzyknięcia pacjentowi w miejsce wymagające regeneracji. Zabieg wykonywany jest metodą mezoterapii. Sprawdź ofertę lifting twarzy Warszawa .

Efekty liftingu wampirzy

Terapia zwana liftingiem wampirzy to zabieg polegający na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego a jego efekty można zaobserwować już po 2 tygodniach od wykonania pierwszego zabiegu. Jeżeli chcemy osiągnąć jak najlepsze rezultaty, powinniśmy zabieg wykonać trzykrotnie, zachowując odstęp od 3 do 4 tygodni. Jeżeli poddajemy się terapii przeciwko wypadaniu włosom, do zabiegu powinniśmy przystąpić co najmniej 5 razy.

Shopping Cart