Magiczne pyłki, naklejki i folie

Magiczne pyłki, naklejki i folie – nowości na AllePaznokcie

W sklepie internetowym AllePaznokcie można kupić tysiące produktów do stylizacji paznokci (i nie tylko). Wśród naszych absolutnych hitów znajdziesz m.in. pyłki, naklejki i folie, czyli produkty do zdobień. Jesteś ciekawa, jakie są najnowsze hity AllePaznokcie? Zobacz, jakie produkty do tworzenia wzorów na paznokciach skradły ostatnio serca największej liczby naszych Klientek! Pozwól, że przedstawimy Ci nowości na AllePaznokcie, dzięki którym wyczarujesz najpiękniejsze zdobienia!

Najnowsze hity na AllePaznokcie

Magiczne pyłki, naklejki, folie… Które z tych produktów są przez Ciebie najczęściej używane podczas wykonywania manicure? Jak dla nas, różnią się nieco zastosowaniem i dość trudno je porównać. Łączy je jednak jedna rzecz… Wszystkie pozwalają na stworzenie spektakularnego zdobienia paznokci!

Magiczne pyłki

Wiele paznokciomaniaczek twierdzi, że nie ma drugiego tak oryginalnego zdobienia jak pyłki! Ich ogromnym atutem jest chociażby to, że za każdym razem potrafią wyglądać inaczej. Wiąże się to z faktem, że – szczególnie wybierając wielokolorowe pyłki, różniące się kształtami – nigdy nie wykona się identycznego manicure. Można je aplikować na wiele sposobów. W zależności od tego, który z nich wybierzesz, uzyskasz mniej lub bardziej widoczny efekt na paznokciach.

Sposób aplikacji pyłków

Jak już wspomnieliśmy, magiczne pyłki nakłada się na różne sposoby. Można mieszać je np. z żelem lub akrylożelem. Inna metoda polega na obsypywaniu nimi lub wcieraniu ich w paznokcie. Oczywiście, w każdym przypadku efekt końcowy będzie wyglądać inaczej. Jeśli obsypiesz nimi hybrydę, uzyskasz mniej regularny i “dokładny” kształt. Jeżeli natomiast wetrzesz je w paznokcie, masz większy wpływ na końcowy rezultat manicure. To, na co się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie! Jedno jest pewne – w sklepie internetowym AllePaznokcie, wśród najnowszych magicznych pyłków znajdziesz same hity. Wśród nich są przede wszystkim produkty, które zachwycą Cię swoją wielowymiarowością i oryginalnością. Wykonasz nimi same spektakularne zdobienia. Są to m.in. princess nails, deep space czy też coliber effect.

Naklejki

Kolejnym produktem, który umożliwia wykonanie fantastycznych zdobień, są naklejki. Wśród nowości na AllePaznokcie znajdziesz zarówno naklejki wodne, jak i samoprzylepne (w tym również świecące w ciemności) w wielu wariantach. Na szczególną uwagę zasługują zdobienia w symbole zimy (np. gwiazdki, płatki śniegu) oraz drapieżne, zwierzęce printy. Szczególnie te ostatnie są zapowiadane jako jeden z największych hitów również w kolejnym sezonie!

Nakładanie naklejek jest banalnie proste!

Sposób aplikacji naklejek jest tak prosty, że jego opis mógłby się spokojnie “zamknąć” w kilku słowach. Naklejki samoprzylepne po prostu nakleja się na stylizację, a następnie nakłada jedną/dwie warstwy lakieru nawierzchniowego. Te wodne są natomiast tylko odrobinę bardziej skomplikowane w aplikacji. Ich nakładanie różni się tym, że tuż przed nałożeniem na paznokcie wkłada się je na chwilę do wody.

Folie

Ostatnim produktem do zdobień, który opiszemy, są folie. Niektórzy porównują je do naklejek i mają wiele racji. Podobnie jak i one, umożliwiają uzyskanie rewelacyjnego i spektakularnego efektu na paznokciach. Nakłada się je również bardzo prosto i szybko. W naszym sklepie internetowym AllePaznokcie są one dostępne w ogromnej ilości wariantów, co zdecydowanie cieszy paznokciomaniaczki. Folie można stosować zarówno na hybrydę, jak i żel. Nakleja się je na warstwę dyspersyjną i pokrywa po prostu nabłyszczaczem. Produkty, które są nowościami na AllePaznokcie, to zarówno jedno-, jak i wielobarwne wzory. Wśród nich znajdują się m.in. w zwierzęce printy, imitujące szkło czy marmur, a także z motywem kwiatowym. Jeśli nałożysz taką folię, z pewnością będziesz mogła “poczuć” już cieplejsze dni!

To nie wszystkie nowości na AllePaznokcie!

Nowości, jakie opisaliśmy, to tylko niewielka część wszystkich produktów, które w ostatnim czasie pojawiły się na naszej stronie AllePaznokcie.pl. Jest ich zdecydowanie więcej i obejmują nie tylko produkty do zdobień. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również regularnie nowe hybrydy, żele, preparaty do przygotowania paznokci oraz kosmetyki do ciała czy włosów. Lubisz być “na bieżąco” z aktualnymi trendami? Czytaj również nasz blog, gdzie publikujemy artykuły z inspiracjami i informacjami o nowościach. Życzymy Ci udanej lektury i miłego testowania produktów do zdobień, które zaprezentowaliśmy.

Shopping Cart