Naturalnie dla dzieci, czyli kolekcja odzieży dziecięcej eko od Wola

Kiedy wejdziemy do sklepu z ubraniami dla dzieci przed naszymi oczami ukaże się od razu wiele pięknych koszulek, sweterków i sukienek. Co jedno to ładniejsze wzory albo bardziej żywe kolory. Jednakże warto pamiętać, że nie wszystkie te produkty pozwalają zachować dobre zdrowie skóry dziecka, albo też dobre samopoczucie. Wybierając więc to, w czym nasze dziecko będzie chodzić stawiajmy przede wszystkim na ciuszki z naturalnych włókien.

Dlaczego naturalne ubrania są lepsze od sztucznych?

Ponieważ skóra dziecka jest dużo bardziej delikatna niż u dorosłego człowieka ubrania dla dzieci powinny być miłe w dotyku, miękkie i bezpieczne dla zdrowia. Te z tworzyw naturalnych produkowane na lato przede wszystkim są przewiewne, a zimowe grzeją. Skóra w nich oddycha, nie doprowadza to więc do przepocenia. Naturalne włókna znacznie rzadziej niż sztuczne prowadzą do alergii i innych kłopotów ze skórą. Łatwe też są do utrzymania w czystości, bez problemu można je wrzucić do pralki na wysoką temperaturę dzięki czemu są też na bieżąco dezynfekowane.

Ubrania powinny dawać komfort poruszania się  czyli nie krępować ruchów. Dzieci bowiem lubią biegać, skakać i figlować. Jednocześnie chcemy aby nasza pociecha wyglądała ładnie i modnie stosownie do wieku. Kupując więc dla dziecka koszulkę albo sweterek warto czytać metkę. Sztucznego dodatku nie powinno być więcej niż 20 procent.

Spośród ubrań z naturalnych włókien najpopularniejsza jest bawełna, chociaż czasem spotyka się również produkty lniane, jedwabne, kaszmirowe a nawet bambusowe. Mogą być też z dodatkiem wiskozy.

Naturalne ubrania dla dzieci od firmy Wola

Firma Wola znana jest przede wszystkim jako producent skarpet i rajstop dla dzieci. Jednakże na stronie firmowej https://wola.pl/pol_m_EKO-kolekcja-336.html możecie też znaleźć śliczne sukieneczki białe, niebieskie, czarne z długim rękawem, bez rękawów – jak potocznie się mówi do wyboru i koloru. Są także produkty dla chłopców, a wśród nich między innymi koszulki, bluzy, spodnie długie, spodnie krótkie typu bermudy.

Shopping Cart