Papierowe słomki do napojów

Słomki do napojów to przydatne akcesoria, które stanowią idealne uzupełnienie zaplecza opakowań jednorazowych w lokalach gastronomicznych wydających posiłki na wynos lub w opakowaniach do recyclingu. Najpopularniejsze wśród przedsiębiorców są papierowe słomki do napojów i to nie tylko ze względów ekologicznych.

Starannie wykonane słomki z papieru są lekkie i bezpieczne do stosowania z żywnością, dlatego firmy chętnie stawiają na ten rodzaj akcesoriów.  Jednym z najlepszych dostawców papierowych słomek do napojów jest firma PickUrPack, która rozwija swoją działalność na rynku polskim. Zobaczmy, co możemy znaleźć w ofercie tego dystrybutora.

 

PickUrPack – sprawdzony dostawca papierowych słomek do napojów

 

Każdy przedsiębiorca, który chce zapewniać swoim klientom nie tylko wysoką jakość serwowanych dań, ale też bezpieczeństwo ich spożywania, musi postawić na akcesoria, wyróżniające się wysokimi standardami bezpieczeństwa. Firma PickUrPack to sprawdzony dostawca, który współpracuje tylko z najlepszymi producentami akcesoriów do opakowań jednorazowych, Wybierając papierowe słomki do napojów w PickUrPack, masz pewność, że otrzymasz certyfikowane produkty, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Oferowane przez firmę słomki wykonane są z trójwarstwowego papieru i występują w klasycznej czarnej odsłonie, oraz w zestawach wielokolorowych. Każda firma, która zdecyduje się na zakup hurtowej ilości słomek, może zamówić opakowania pakowane po 4000, 5000 i 6000 sztuk.

 

Co jest wyjątkowego w słomkach papierowych od PickUrPack?

 

Firma PickUrPack stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, dlatego udostępnia tylko słomki papierowe sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się renomą wśród miłośników ekologii i funkcjonalnych rozwiązań. W ofercie PickUrPack znajdziesz zarówno klasyczne czarne słomki papierowe, jak i słomki wielokolorowe, które możesz dopasować do potrzeb swojego lokalu. Wszystkie oferowane słomki wykonane są z wysokiej jakości trójwarstwowego papieru, który zapewnia im stabilność i wytrzymałość. Przedsiębiorcy chętnie stawiają na słomki papierowe zapakowane w ochronne opakowania, również z papieru. Produkty opatrzone certyfikatem FSC stanowią gwarancję dobrej jakości i legalności surowca, z jakiego są wytwarzane.

 

PickUrPack to firma, która działa na rynku opakowań jednorazowych od dawna. Jest to jeden z największych dystrybutorów jednorazowych opakowań i akcesoriów, który od niedawna rozwija się na rynku polskim.

 

Shopping Cart