Pierwsze oznaki łysienia

Wypadanie włosów — dwa słowa, bez których masz nadzieję żyć. Nikt nie chce łysieć, ale wiele osób będzie musiało sobie z tym poradzić w pewnym momencie swojego życia. W samych Stanach Zjednoczonych jest ponad 80 milionów osób cierpiących na łysienie, a mężczyźni stanowią ponad 70% tej liczby. W rzeczywistości 66% mężczyzn doświadczyło jakiejś formy łysienia typu męskiego w wieku 35 lat. Zaufaj nam, nie jesteś sam.
Przeszczep włosów w Turcji, www.meditravel.pl

Dlaczego tracimy włosy?

Ostatnie badania wykazały, że 79% łysienia typu męskiego, znanego również jako łysienie androgenowe, jest dziedziczone. Istnieją inne przyczyny łysienia, takie jak stres, skutki uboczne leków, uraz fizyczny i wiele innych.

4 oznaki łysienia

1. Geny

Jeśli łysienie występuje w Twojej rodzinie, istnieje duża szansa, że ​​Ciebie również będzie dotyczył ten problem.

2. Przerzedzenie w koronie

Cieńsze włosy wokół korony — typowy wczesny wskaźnik wypadania włosów. Większość mężczyzn, którzy doświadczają przerzedzania włosów, traci je wokół korony przed innymi obszarami skóry głowy.

3. Cofająca się linia włosów

Wbrew powszechnemu przekonaniu, zanim większość mężczyzn zauważy recesję przedniej linii włosów, prawdopodobnie straci dużo włosów w postaci uogólnionego przerzedzenia. Niektórzy mężczyźni najpierw doświadczają recesji linii włosów, co może być zniechęcające, ponieważ cofająca się linia włosów jest prawdopodobnie najbardziej widoczną oznaką łysienia.

4. Łuszcząca się skóra głowy

Sebum jest produkowane przez skórę, co pomaga zachować zdrowe włosy. Jednak gdy włosy są cieńsze i przerzedzone, sebum może gromadzić się i podrażniać mieszki włosowe, powodując swędzenie lub łuszczenie się skóry głowy.

Tracisz włosy. Co powinieneś z tym zrobić?

Po pierwsze — weź dwa głębokie oddechy. Wypadanie włosów to nie koniec świata i są sposoby, aby się z tym uporać.

Zachęcamy do unikania korzystania z balsamów, mikstur i tabletek na wypadanie włosów dostępnych w Internecie. Bardzo niewiele jest popartych autorytatywnymi badaniami klinicznymi, a jeszcze mniej daje prawdziwe, spójne wyniki.

Miejscowe produkty zawierające minoksydyl lub opcje oparte na lekach z finasterydem mogą zadziałać, ale aby zobaczyć rzeczywiste korzyści, należy dość szybko zareagować na pierwsze objawy łysienia. Ponadto należy wziąć pod uwagę kilka nieprzyjemnych skutków ubocznych. Od zapalenia skóry głowy po zaburzenia erekcji.  Należy pamiętać także, że finasteryd został wydany prawie 27 lat temu, a minoksydyl ponad 20 lat temu — te produkty są dostępne od lat, a mimo to wciąż mnóstwo ludzi zmaga się z łysieniem i wypadaniem włosów.

Warto rozważyć w takim przypadku rozważać przeszczep włosów. Jedną z najnowocześniejszych metod przeszczepu włosów jest: ekstrakcja jednostki mieszkowej (FUE).

Przeszczep włosów metodą FUE

Polega na pobraniu graftów z tyłu głowy. Mieszki włosowe w tym obszarze są zazwyczaj zdrowe i najsilniejsze i ponownym przeszczepieniu ich w łysiejące obszary skóry głowy. Do przeszczepu włosów metodą FUE używa się narzędzia, które zostało specjalnie opracowane do ekstrakcji jednostek mieszków włosowych. Służy ono do usuwania jednego mieszka włosowego na raz. Cały proces jest bezbolesny i można go zakończyć w ciągu jednego dnia. Rezultaty zapewniają bardziej naturalny wygląd niż w przypadku innych metod przeszczepu włosów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Meditravel, która współpracuje z najlepszą kliniką specjalizującą się w przeszczepach włosów w Turcji.

Jeśli doświadczasz łysienia lub wypadania włosów, Meditravel jest tu dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci zdecydować, która terapia przeszczepu włosów w Turcji jest najlepsza —informując Cię o kolejnych krokach. Pomagamy naszym pacjentom wyglądać i czuć się jak najlepiej, a nawet nasze najbardziej zaawansowane procedury są minimalnie inwazyjne.

Aby dowiedzieć się, czy przeszczep włosów w Turcji jest dla Ciebie odpowiedni i dowiedzieć się, jak Meditravel może poprawić Twoje życie, umów się na bezpłatną konsultację online, która znajduję się na stronie www.meditravel.pl.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 6 =

Shopping Cart