Powody dla których warto skorzystać z Kronik Akaszy

6 najważniejszych powodów dla których warto skorzystać z odczytów Kroniki Akaszy

 

 

Oto najpowszechniejsze dziedziny w których Kroniki Akaszy mogą Ci pomóc:

1.Odnalezienie odpowiedzi na pytania 

Twoje Kroniki Akaszy zawierają zapis wszystkich informacji które dotyczą zarówno Twojego planowania przedurodzeniowego, jak i informacji dotyczących przeszłości i potencjałów przyszłości. Kroniki Akaszy pozwalają uzyskać odpowiedź spoza naszego, siłą rzeczy ograniczonego, pola percepcji. Jest to informacja wysokiej jakości, która opiera się na spojrzeniu na sytuacje życiowe, które zwykliśmy nazywać problemami z innej, wyższej perspektywy, której ze względu na uwikłanie w różne sytuacje życiowe nie jesteśmy w stanie dostrzec. Odnalezienie odpowiedzi na pytanie pozwala zdystansować się do danego problemu i przekroczyć ograniczoną dotąd perspektywę.

 

2. Uwolnienie od negatywnych przekonań

Droga do naszej pełni, do poczucia wolności, szczęścia i miłości wiedzie poprzez meandry umysłu w których nabudowaliśmy sobie fałszywe przekonania o nas samych z którymi się utożsamiliśmy. W związku z tym utożsamieniem, często nie dostrzegamy naszych fałszywych przekonań, gdyż wydaje nam się, że “po prostu tak jest”, albo “tak wygląda życie”. Zasada działania Wszechświata określa, że świat zewnętrzny jest dokładnym odzwierciedleniem naszych przekonań na temat rzeczywistości i samych siebie, a zatem gdy przykładowo uważamy, że jesteśmy niewystarczająco dobrzy, Wszechświat mówi “tak jest” i dostarcza nam potwierdzenie naszego przekonania w formie, która sprawia, że negatywne przekonanie staje się naszą rzeczywistością, która potwierdza nasze przeświadczenie, że “tak po prostu jest”. A zatem tworzy się zamknięte koło przyczyn i skutków, które bardzo ciężko przerwać.

Kroniki Akaszy dostarczają nam perspektywę postrzegania spoza zamkniętego układu naszego umysłu. Możemy zatem wyjść poza własną ograniczoną perspektywę, co zazwyczaj wiąże się z ogromnym poczuciem uwolnienia i przypływu energii. Energia, która była dotąd wykorzystywana do utrzymywania tego przekonania w umyśle może być spożytkowana w innych dziedzinach naszego życia.

 

3. Zrozumienie głęboko ukrytych przyczyn

Jednym z praw kosmicznych jest prawo Akcji i Reakcji, które opisuje sposób działania Karmy. Karma jest rodzajem energii współkreacji, którą otrzymujemy ze Źródła i przekształcamy w nasze myśli, emocje i działania. Poprzez naszą kreację nadajemy im określoną wibrację. W przypadku, gdy nasze myśli, emocje i działania są oparte na lęku i  ograniczonych przekonaniach, generujemy energię o wysokiej gęstości. Energia o wysokiej gęstości jest trudna w doświadczeniu, dlatego kumulujemy tę energię w podświadomości oraz duszy i ciele.

W związku z tym, że nie jest to nasze pierwsze wcielenie, często doświadczamy własnych ograniczeń których nie jesteśmy w stanie wyjaśnić ani ścieżką naszego życia, ani doznawanymi podczas jego trwania traumami. Tego rodzaju obciążenia karmiczne z poprzednich żyć są przyczyną wielu trudnych doświadczeń w których czujemy, że nie mamy pełnej władzy nad własnym życiem.

Skorzystanie z zapisów Kroniki Akaszy to wspaniała możliwość dotarcia do głęboko ukrytych przyczyn jakiegoś zjawiska w naszym życiu, które są często dla nas niedostępne. Odkrycie, że prawdziwa przyczyna wielu zjawisk występujących w naszym życiu jest konsekwencją zdarzeń, które wystąpiły w życiu poprzednim pozwala uwolnić nagromadzoną energię i uwolnić blokadę z naszego życia.

 

 

4. Poczucie jedności i połączenia

Poprzez uczestnictwo w odczycie Kronik Akaszy doświadczysz głębokiego związku z tym, kim jesteś jako dusza oraz połączenia z boskim źródłem Wszechświata. Poczujesz, że nie jesteś sam/a we Wszechświecie i że jesteś otoczony miłością oraz wieloma istotami duchowymi, które są otwarte na to, aby nam pomagać, o ile tylko się na to otwieramy. Doświadczysz głębokiego poczucia pokoju i radości wiedząc, że na wyższym poziomie wszyscy jesteśmy Jednym, a separacja i oddzielenie, którego doświadczamy na ziemi są iluzją.

 

 

5. Zrozumienie celu swojego wcielenia

Zapisy w Kronikach Akaszy umożliwiają dostęp do informacji z okresu planowania wcielenia duszy, jej drogi, celów dla których przyszła i jakie lekcje ma odebrać. Wgląd w przyczyny występowania pewnych zdarzeń i zjawisk w naszym życiu otwierają nas na głębsze zrozumienie, pozwalają odpuścić lęk, kontrolę i w szybszym tempie zrozumieć trudne dla nas lekcje w ziemskiej szkole życia 🙂

 

 

6. Odnalezienie swojej wewnętrznej mocy

Odczyty Kroniki Akaszy same w sobie nie ingerują w Twoje wybory. Każda akcja i zmiana dokonuje się za Twoją zgodą. Tak naprawdę to Ty dokonujesz tych zmian z pomocą Mistrzów i Nauczycieli w Kronikach Akaszy. Dzięki temu zyskujesz poczucie własnej mocy i sprawczości w kierowaniu i kształtowaniu swojego życia. Jest to niezwykle istotne w kontekście całokształtu światopoglądu na temat naszej sprawczości w wydarzeniach które nam się przytrafiają w życiu. Uzyskujemy poczucie, że życie jest kształtowane przez nas, a każda sytuacja która nam się zdarza, wydarza się, aby umożliwić nam wzrost i przekraczanie własnych ograniczeń i blokad. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart