Pralko-suszarki do małych łazienek – ranking kompaktowych modeli z dużą wydajnością

Urządzenie łazienki o małym metrażu często jest nie lada wyzwaniem. Częstym problemem jest choćby umiejscowienie urządzeń takich jak pralka czy suszarka. Oba sprzęty zajmują niemało miejsca. Jest jednak sposób na to, aby zaoszczędzić nieco przestrzeni. Mowa tu o zakupie urządzenia 2 w 1, czyli pralko-suszarki. Dziś na rynku oferta takich urządzeń jest naprawdę szeroka. Warto zatem poznać kilka modeli cieszących się szczególną popularnością.

Pralko-suszarka LG F4DN408S2T

Ranking pralko-suszarek otwiera model LG F4DN408S2T. To urządzenie sprawdzi się w każdej łazience, także w tej dość małej. Czym wyróżnia się ta pralko-suszarka? Przede wszystkim wyposażona jest w technologię LG STEAM, która usuwa do 99% roztoczy. To idealnie rozwiązanie dla alergików. Urządzenie skutecznie eliminuje czynniki powodujące alergie, co znacznie zwiększa komfort życia.

Co więcej, urządzenie można personalizować. Wszystko dzięki aplikacji LG SmartThinQ. Dzięki niej możliwe jest pobieranie nowych programów, które odpowiadać będą konkretnym potrzebom. Warto także wspomnieć o funkcji AI DD, która gwarantuje optymalne ruchy piorące, co bezpośrednio wpływa na efektywność prania. To oczywiście nie jest jedyna godna polecenia pralko-suszarka. Ranking zawiera dużo więcej ciekawych propozycji.

Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZX AddWash Slim

Drugie miejsce w rankingu zajmuje pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZX AddWash Slim. To znakomity wybór dla osoby, która nie dysponuje zbyt dużą ilością miejsca w swojej łazience. Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZX AddWash Slim ma jedynie 48 cm głębokości, dlatego idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o małym metrażu. Co jednak ważne, oferuje ładowność 8 kg prania i 5 kg ubrań podczas suszenia. Oznacza to, że w trakcie jednego cyklu można uprać i wysuszyć naprawdę sporą ilość odzieży. 

Poza tym urządzenie wyposażone jest w wiele praktycznych funkcji. Jedną z nich jest możliwość dodawania ubrań w trakcie prania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jest to urządzenie energooszczędne. Umożliwia bowiem skuteczne pranie w niskich temperaturach, co przekłada się na obniżenie rachunków za prąd.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL

W rankingu pralko-suszarek idealnie pasujących do małych łazienek nie może zabraknąć miejsca dla modelu BOSCH WNA13400PL. Urządzenie wbudowany ma silnik EcoSilence Drive. To bezszczotkowy i energooszczędny silnik z wyciszonymi odgłosami tarcia. Dzięki temu pralko-suszarka działa niezwykle cicho. Pojemność bębna to 8 kg, a w trybie suszenia – 5 kg. Pozwala to na wypranie i wysuszenie sporej ilości ubrań przy niedużych gabarytach samego urządzenia. 

Co więcej, model posiada także funkcję odświeżania parowego, która skutecznie usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy z odzieży. Warto jeszcze wspomnieć o funkcji IronAssist, dzięki której możliwe jest niemal całkowite wyeliminowanie prasowania. Działanie funkcji IronAssist polega na podgrzaniu suchej odzieży w bębnie, a następnie na jej spryskaniu mgiełką wodną. Taki proces skutecznie wygładza ubrania.

To oczywiście nie wszystkie pralko-suszarki dostępne na rynku, na które warto zwrócić uwagę, posiadając małą łazienkę. Pamiętać jednak trzeba, że wybór konkretnego urządzenia nigdy nie powinien być przypadkowy. Pomocny w wyborze na pewno będzie poradnik Media Expert. Pralko-suszarka powinna odpowiadać na indywidualne potrzeby i oczekiwania domowników. Warto zatem zawsze dokładnie porównać parametry dostępnych urządzeń.

Shopping Cart