Serwis i Sprzedaż Agregatów z Eve-Energy: Gwarancja Jakości i Niezawodności

Agregaty prądotwórcze stanowią nieocenione wsparcie w kontekście zabezpieczenia energetycznego firmy, domu jednorodzinnego czy też imprezy plenerowej. Stosuje się je nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale również wtedy, gdy nie ma możliwości podłączenia się do sieci energetycznej. Zaufanym partnerem w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisowania tego typu urządzeń jest sklep z agregatami prądotwórczymi EVE-Energy. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

Zaufany partner i jeden z liderów rynku 

Firma EVE-Energy od lat buduje swoją pozycję na rynku dystrybucji i serwisowania generatorów prądu. Od 2011 roku eksperci marki dbają o zaspokojenie potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych w całej Polsce. W ofercie EVE-Energy znajdują się agregaty prądotwórcze o różnej mocy i parametrach technicznych, które pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości wykonania i niezawodności sprzętu. Potwierdzeniem najwyższych standardów w obszarze obsługi klienta jest certyfikat Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej, który jakiś czas temu otrzymało EVE-Energy. 

Sprzedaż generatorów prądu 

Jednym z filarów działalności EVE-Energy jest sprzedaż starannie sprawdzonych agregatów prądotwórczych. Dotyczy to zarówno urządzeń fabrycznie nowych, jak i używanych. Eksperci firmy dokładnie sprawdzają stan techniczny każdego pojedynczego agregatu. Do klientów trafiają tylko te urządzenia, które są w pełni sprawne i gwarantują wysoką wydajność. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to EVE-Energy dostarczy agregat pod wskazany przez klienta adres oraz pomoże w jego rozruchu. 

Wynajem urządzeń prądotwórczych 

Wielu klientów decyduje się na czasowy wynajem urządzeń prądotwórczych od EVE-Energy. To wygodne rozwiązanie, ponieważ nie ma potrzeby zakupu drogiego sprzętu na własność. W wypożyczalni agregatów prądotwórczych znajdują się urządzenia o mocy od 2 kW do 2 MW. Zawsze dopasowywane są bezpośrednio do potrzeb klienta, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. 

Serwis agregatów prądotwórczych

EVE-Energy oferuje również profesjonalny serwis agregatów prądotwórczych. Wszystko po to, aby zwiększyć ich żywotność oraz zadbać o wysoką wydajność pracy. Podczas prac serwisowych czyszczone są poszczególne elementy urządzenia oraz przeprowadzane są niezbędne prace konserwacyjne i naprawcze. Przekłada się to na mniejszą awaryjność oraz bezpieczeństwo pracy generatora prądu. Ponadto w ofercie firmy przygotowano dodatkowe usługi, w tym m.in. pogotowie agregatowe i dedykowany program Power ON. 

Skorzystaj z oferty EVE-Energy

Jeżeli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo energetyczne lub zapewnić sobie prąd tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci, to warto skorzystać z oferty EVE-Energy. Firmę tworzą eksperci o wieloletnim doświadczeniu i dobrym zrozumieniu rynku. Dokładanie zapoznają się z Twoimi potrzebami i przygotują ofertę szytą na miarę. Może ona obejmować m.in.: sprzedaż, wynajem oraz serwis agregatów prądotwórczych. Współpraca z EVE-Energy daje gwarancję najwyższej jakości obsługi i niezawodności sprzętu. 

 

Kontakt do firmy Eve-Energy: 511 991 991

Shopping Cart