TOP 3 personalizowane prezenty dla Twoich bliskich na święta. Podaruj im coś niepowtarzalnego

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi pojawia się coroczny problem: co podarować swoim bliskim? Wiele jest osób, które po prostu pozornie ma już wszystko, a kolejny ciepły szalik, telefon komórkowy albo mikser nie sprawi już radości. Czy jest jakieś proste wyjście z tej sytuacji? Oczywiście, takim są personalizowane prezenty, które znajdziesz na stronie Prezent Marzeń. Spośród rozbudowanej oferty wybraliśmy kilka najbardziej atrakcyjnych, które sprawdzą się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. Wiele inspiracji znajdziesz bezpośrednio w kategorii prezentów na Święta. To prezenty, które idealnie sprawdzą się na tę okazję.

Voucher do SPA

Wielu mężczyzn ma poważny problem pod tytułem: “prezent dla żony na Święta”. Czasami to właśnie nadmiar wyboru działa zwodniczo i trudniej jest w tym gąszczu zdecydować się na jeden konkretny podarunek. Pamiętaj, że zazwyczaj większość kobiet, zmęczonych codzienną pracą i narzekających na niedobór czasu, ucieszy się z możliwości relaksu. Dlatego świetnie sprawdzi się voucher do salonu SPA. Tego rodzaju pakiety są dostępne w ponad 50 miejscach w całej Polsce. Do wyboru są także różne opcje cenowe, dopasowane do konkretnej kieszeni. Relaks jest po prostu gwarantowany. Obdarowana sama zdecyduje, kiedy będzie miała czas na jego wykorzystanie. Być może okazja znajdzie się jeszcze w karnawale? Taki prezent na Święta dla niej jest niezwykle uniwersalny. Sprawdzi się nie tylko w przypadku żony, ale także mamy, siostry, przyjaciółki etc.

Jazda samochodem po torze

Osobna kategoria to prezent dla męża na Święta. Panowie bardzo często twierdzą, że mają wszystko i niczego więcej nie potrzebują. Zamiast materialnych przedmiotów, które mogą być nietrafione i odłożone gdzieś w kąt, wybierz przeżycia, które staną się wspaniałą pamiątką. Właśnie takim podarunkiem jest na przykład jazda samochodem sportowym po profesjonalnym torze wyścigowym. Do wyboru jest wiele kultowych, doskonale znanych pojazdów, a także sporo miejsc, gdzie voucher można zrealizować. To daje duże pole do popisu fanom motoryzacji. W naszej ofercie prezentów świątecznych dla niego znajdziesz naprawdę wiele różnorodnych opcji. Jedynym warunkiem jest konieczność posiadania prawa jazdy kategorii B i chęć do przeżycia ekstremalnej przygody. Nie martw się, wszystko jest bezpieczne, bo odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.

Wyjazd we dwoje

Największym problemem jest często podarunek dla najstarszych członków rodziny. Zamiast kupować dwa osobne, przypadkowe przedmioty, dobrym pomysłem jest wspólny prezent dla rodziców na Święta. W jego ramach wybierz ciekawe doświadczenie, z którego skorzystać mogą oboje. W ten sposób zmobilizują się do wyjścia z domu i spróbowania czegoś nowego, pogłębią łączące ich więzi, a być może również pójdą na pierwszą od wielu lat randkę? Świetnym pomysłem może być organizacja romantycznego weekendu we dwoje. Oferujemy najlepsze hotele w Polsce oraz w kilku miejscach w Europie. Dzięki temu dopasujesz coś odpowiedniego dla każdego, biorąc pod uwagę na przykład mobilność swoich rodziców. W ramach takiego pakietu mogą skorzystać z wytwornych kolacji, zabiegów SPA albo po prostu aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Taki prezent to okazja do oderwania się od rzeczywistości i spędzenia niezapomnianych chwil. Także w tym przypadku ceny pakietów są zróżnicowane, a więc dopasują się do kieszeni każdego darczyńcy.

W tym roku zamiast kolejnych powtarzalnych prezentów, zdecyduj się na podarowanie swoim najbliższym niepowtarzalnych doświadczeń. Mają one tę zaletę, że są świetnie dopasowane do konkretnej osoby i sprawiają prawdziwą radość. Dodatkowo można je wykorzystać w terminie najbardziej pasującym. W niezwykłym czasie Bożego Narodzenia dodasz swoim bliskim jeszcze więcej świątecznej magii.

Shopping Cart