Więcej niż inwestycja – mieszkania w Hiszpanii

Możliwość zdalnej pracy skłania coraz więcej osób do przeniesienia się poza granice Polski.

Czas na zmianę? – przeprowadzka do Hiszpanii

Jednym z najlepszych kierunków jest Hiszpania. Łączy ona wszystkie korzyści wynikające z przynależności do Unii Europejskiej z fantastycznym ciepłym klimatem i prawdziwą egzotyką. Zakup mieszkania w Hiszpanii to także korzystna, długoterminowa i stabilna inwestycja. Coraz więcej naszych rodaków wybiera właśnie ten kierunek. Niektórzy spędzać tam będą większą część roku, inni miesiące wakacyjne, a jeszcze inni podejmą decyzję o przeniesieniu się na stałe i rozpoczęciu nowego rozdziału swego życia. Dla tych, którzy część czasu spędzać będą nadal w Polsce istnieją możliwości wykorzystania mieszkania w Hiszpanii przez cały rok. Można po prostu udostępnić je rodzinie lub znajomym. Można też włączyć je do systemu wynajmowania apartamentów wakacyjnych, co pozwoli  na wymierne zmniejszenie kosztów zakupu i utrzymania. Ciepły i wyjątkowo korzystny dla zdrowia klimat, doskonała kuchnia i wino, bogate życie kulturalne i możliwość uprawiania różnych sportów to powody, dla których naprawdę warto pomyśleć o przeniesieniu się na słoneczne wybrzeże Morza Śródziemnego.

Czy trudno kupić jest mieszkanie w Hiszpanii?

Zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej każdy obywatel kraju członkowskiego ma prawo do zakupu nieruchomości. Nie oznacza to jednak, że wszystkie formalności za granicą wyglądają tak samo jak u nas. Cudzoziemcowi trudno będzie również wyszukać korzystną ofertę, a także sprawdzić stan prawny nieruchomości. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy wyspecjalizowanej agencji. TMGrupoInmobiliario.com/pl to firma, która posiada swoje przedstawicielstwo również w Warszawie. Można umówić się na spotkanie i szczegółowo zapoznać z aktualnymi ofertami. TMGrupoInmobiliario.com/pl oferuje wyłącznie nowe, wykończone mieszkania oraz domy zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych miejscach na wybrzeżu. Jeżeli dana nieruchomość zainteresuje klienta, agent TMGrupoinmobiliario.com/pl pomoże również na miejscu, prezentując nieruchomość i zapoznając klienta z najbliższą okolicą i warunkami życia.

Jak można urządzić mieszkanie w Hiszpanii?

Dla osoby nieznającej miejscowego języka, zwyczajów i warunków to naprawdę trudne zadanie.  TMGrupoinmobiliario.com/pl oferuje mieszkania wykończone – pomalowane, z gotowymi podłogami, łazienkami i meblami kuchennymi. Przygotowane są również wszelkie podłączenia wodne i elektryczne. Dla tych, którzy nie chcą lub nie mają czasu zająć się wyposażeniem i umeblowaniem, firma oferuje dwie wersje wykończenia pod klucz – ACTUAL i LGANCE. Wówczas do nowego mieszkania w Hiszpanii można przeprowadzić się wyłącznie z rzeczami osobistymi.

Shopping Cart