rolety

Zalety rolet okiennych w kasecie

Rolety w kasecie to osłony chętnie wybierane przez osoby ceniące rzeczy łatwe w obsłudze i estetyczne. Kaseta, w której schowany jest materiał rolety oraz usztywniające go prowadnice to rozwiązania, dzięki którym roleta mniej się brudzi i niszczy. Poza tym rolety w kasecie pasują do wszystkich pomieszczeń, a szeroka oferta kolorystyczna pozwala dopasować je do każdej aranżacji.

Rolety wewnętrzne w kasecie od Karnix – zalety

Rolety wewnętrzne są świetną alternatywą dla firanek i zasłon. Estetyczne, chroniące przed promieniami i przegrzaniem, zapewniają komfort dla każdego pomieszczenia. Co sprawia, że rolety w kasecie są tak wyjątkowe? 

Oto kilka ich najważniejszych zalet:

  • rolety wewnętrzne w kasecie pasują do wszystkich rodzajów wystroju – od klasyki po nowoczesność, świetnie prezentują się w retro, boho i stylistyce skandynawskiej;
  • dzięki prowadnicom materiał rolet nie strzępi się i jest mniej podatny na zniszczenie;
  • materiał, który chowa się w kasecie, nie brudzi się tak szybko, jest chroniony również przed kurzem;
  • są łatwe do wyczyszczenia, wystarczy gąbka lub ściereczka i łagodny detergent;
  • rolety w kasecie doskonale przylegają do okien, dzięki czemu tworzą z nim estetyczną całość i lepiej zabezpieczają przed nasłonecznieniem;
  • łatwy montaż – możesz zdecydować się na montaż bezinwazyjny, w którym rolety klejone są do ramy okiennej;
  • rolety w kasecie ładnie wyglądają i są praktyczne.

Zaletą tych rolet jest również możliwość zainstalowania ich w pomieszczeniach, w których firanki i zasłony nie są możliwe. Na przykład okna na poddaszu mogą być problemem – ale dzięki nim nie muszą. 

Rolety na okna dachowe zabezpieczą wnętrza na poddaszu przed ekspozycją na silne słońce. Aranżacja wygląda dzięki nim spójnie i estetycznie, a my mamy poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Właściwie rolety na okna dachowe to jedyne dobre rozwiązanie w tych dość wymagających, choć efektownych pomieszczeniach.

Marka Karnix i rolety w kasecie

Karnix oferuje wiele modeli rolet, które możesz dopasować do okien w pomieszczeniach swojego domu. Każda roleta w kasecie Karnix to wysoka jakość wykonania. Kolorystycznie można dobrać je do wnętrz o wszystkich aranżacjach. Warte uwagi są również rolety na okna dachowe od Karnix – estetyczne, wytrzymałe i zawsze modne. 

Możesz zaplanować rolety wewnętrzne w całym domu, mieszkaniu czy biurze – do każdego wnętrza i aranżacji znajdą się odpowiednie rolety do okien marki Karnix. Oprócz nich nasza firma produkuje również stylowe karnisze, które sprawdzą się we wszystkich pokojach, a ich wspaniały design zachwyci nawet najbardziej wybrednych klientów. Karnix ma w ofercie także moskitiery, bez których trudno wyobrazić sobie letnie wieczory przy otwartych oknach i balkonach.

 Jeżeli przekonaliśmy Cię do naszej szerokiej oferty, zachęcamy do odwiedzenia strony! Przystępne ceny, doskonała jakość produktów oraz błyskawiczna wysyłka (zamówione produkty wysyłamy w ciągu 24h) to tylko nieliczne zalety, dzięki którym możesz dołączyć do zadowolonych klientów.

Shopping Cart