Zostań franczyzobiorcą już dziś – sprawdzony sposób na biznes w małym mieście

Odpowiednia franczyza w małym mieście to dobre rozwiązanie dla doświadczonych oraz początkujących przedsiębiorców. Takie rozwiązanie zapewnia możliwość prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej pod znanym szyldem połączonej ze stałym wsparciem sieci franczyzowej. To również brak konieczności inwestowania w marketing – to wszystko sprawia, że łatwiej określić, jaki sklep otworzyć w małym mieście.

Najpopularniejsza franczyza w małym mieście: sieć sklepów Żabka

Wiele osób marzy o prowadzeniu własnego biznesu, jednak przed podjęciem tej decyzji powstrzymują ich kwestie finansowe bądź brak szczególnego pomysłu na firmę. Na szczęście istnieją inne sposoby, które pozwolą zachować względną samodzielność, a jednocześnie nie wymagają dużego wkładu finansowego. Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Atrakcyjną opcją będą na pewno oferty najpopularniejszych sieci, takich jak Żabka. Ta franczyza w małym mieście sprawdza się tak dobrze, jak w większych miastach, a w całej Polsce ma już ponad 9 tysięcy punktów.

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Skup się na potrzebach klientów

Prowadzenie własnej franczyzy w małym mieście nie musi być skomplikowane. Warto dostosować się do potrzeb lokalnej społeczności – również tutaj należy zwrócić uwagę na Żabkę, która daje możliwość połączenia sprzedaży produktów ze świadczeniem usług. W placówce tej firmy zagrasz w Lotto, zapłacisz rachunki, a także odbierzesz i nadasz paczkę. To także odpowiednia lokalizacja do zrobienia zakupów pierwszej potrzeby czy zamówienia ciepłej przekąski i wypicia kawy. Jeśli brakuje Ci pomysłu, jaki sklep otworzyć w małym mieście, weź pod uwagę Żabkę.

Dobra franczyza w małym mieście: warunki współpracy

Co zrobić, aby rozpocząć współpracę z dobrą franczyzą w małym mieście? Nie musisz wybierać się osobiście do siedziby firmy – wystarczy skontaktować się z infolinią lub wysłać formularz przez internet. Następnie należy poczekać na kontakt ze strony konsultanta, który wyjaśni wszystkie najistotniejsze zasady związane z prowadzeniem biznesu w ramach sieci. To również moment, w którym weryfikuje się predyspozycje potencjalnego przedsiębiorcy. Kandydat powinien przejść także szkolenie, na którym pozna kluczowe informacje na temat obsługi własnego biznesu. Warto zaznaczyć, że wkład własny to jedynie około 5 tysięcy złotych, które zostają przeznaczone na zakup kasy fiskalnej czy opłatę koncesyjną .

Co oferuje Żabka? Franczyza z wieloma zaletami

Jakie możliwości oferuje franczyzobiorcom sieć sklepów Żabka? Franczyza jest rozpoznawana przez aż 93% konsumentów, co już na starcie gwarantuje stabilną pozycję na rynku. Do tego można skorzystać z darmowych dostaw towaru do placówki, licznych bezpłatnych szkoleń oraz innowacyjnych narzędzi, na przykład aplikacji Cyberstore usprawniającej zarządzanie sklepem.

Shopping Cart