KAROLINA KORYCKA

Kilka słów o mnie

Moja droga rozwoju i odkrywania siebie zaczęła się od coachingu, który jednak szybko okazał się zbyt powierzchowny.  Dalszy ciąg moich poszukiwań był przepełniony czytaniem  niezliczonych książek, słuchaniem wykładów, uczestniczeniem w otwierających umysł warsztatach, obcowaniem z ludźmi, którzy także są na drodze rozwoju świadomości. W następstwie tego zgłębiałam między innymi metodę Silvy, Soul Body Fusion, Mindfulness, karty anielskie, metody kwantowe i medytacje.   Szczególnie interesuje mnie prawo przyciągania w praktyce, ponieważ potrafię realnie odczuć oddziaływanie zmiany wibracji na manifestację okoliczności w życiu. Wciąż podążam  drogą ciągłego rozwoju, jednak bardziej niż kiedykolwiek przepełniona ufnością i wdzięcznością. Tym, co  daje mi  szczególnie wiele radości jest przebywanie w naturze i wśród zwierząt. Ponadto uwielbiam dźwięki instrumentów pradawnych jak np. duduka czy gongów. Pielęgnuję w sobie dziecięcy zachwyt, pogodę ducha i wesołość na co dzień.  Wielu ludzi mówi, że cechuje mnie spokój i ciepło. Moim szczególnym zainteresowaniem jest zgłębianie meandrów podświadomości.  Jestem przekonana, że każdy człowiek może samouzdrawiać swój umysł i ciało, potrzebuje jedynie odpowiednich narzędzi.

Aby zarezerwować u mnie odczyt, wybierz przycisk poniżej:

O Odczytach Akaszy

Wszystko, co istnieje jest skąpane w polu Akaszy, co oznacza, że wszyscy jesteśmy w nim połączeni. To jest nasz ogromny dar, zarówno indywidualny jak i kolektywny, ponieważ Wielka Biblioteka Wszechświata jest źródłem wysokich wibracji, bezgranicznej miłości, wielkiej mocy możliwości. Moim marzeniem jest, aby coraz więcej osób zdawało sobie z tego sprawę i w świadomy, pełen miłości sposób podłączało się pod ten potencjał. W ten prosty sposób jesteśmy w stanie transformować siebie w istoty pełne wewnętrznego światła i spokoju oraz zmieniać nasz świat w głębokim poszanowaniu wszystkiego, co nas otacza.  Wiem, że pomoc ludziom poprzez przeprowadzanie odczytów z Kronik Akaszy jest przeznaczeniem mojej duszy. Po wejściu do Kronik towarzyszą mi zazwyczaj wszechogarniające uczucia miłości, akceptacji, wdzięczności i prawdy. Głęboko wierzę, że Tobie również się one udzielą w trakcie odczytu.

W czym mogę Ci pomóc

Tematami, którymi możemy się zająć są relacje, finanse, praca, zdrowie, przyczyny własnego trudnego do wytłumaczenia zachowywania się i myślenia. Pracuje się wtedy m.in. z odcinaniem więzów energetycznych łączących osobami z teraźniejszości, przodkami, ale również np. przedmiotami, uzdrowieniem niekorzystnych wzorców z poprzednich wcieleń czy wewnętrznym dzieckiem. Jeśli masz ochotę Ty tego doświadczyć.

Zapraszam do kontaktu.
Zasyłam serdeczności,
Karolina

Call Now Button
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial