JOANNA GAWROŃSKA

Kilka słów o mnie

Zanim wejdziemy do Twojej Kroniki Akaszy, chcę abyś wiedział/a kogo tam zapraszasz. Mam na imię Joanna, Asia jak wolisz. Odkąd pamiętam znajomi zwracali się do mnie z prośbą o pomoc w różnych sprawach. Zawsze miałam ogromną intuicję. Nie rozumiałam skąd pewne rzeczy wiem, czy też umiem je przewidzieć. Jako dziecko odbierałam to jako oczywistość. Nie zadawałam pytań. Pojawiły się, gdy zaczęłam dorastać i coś zaczęło się psuć. Problemy piętrzyły się, a ja coraz bardziej czułam się obco i źle, gdziekolwiek się znalazłam. Potrzebowałam znów odnaleźć tę PEWNOŚĆ i SPOKÓJ. Tak rozpoczęła się moja świadoma przygoda z poznaniem WSZYSTKIEGO przez poznanie SIEBIE.

Aby zarezerwować u mnie odczyt, wybierz przycisk poniżej:

Moja ścieżka

Na mojej ścieżce pojawiło się wielu nauczycieli, mentorów. Zawdzięczam im powrót do „domu”. Na początku przez hunę – starożytną wiedzę kahunów, cudowne ho’ohponopono, odkryłam metodę uzdrawiania, która jest duchowym procesem polegającym na oczyszczaniu siebie i swojego otoczenia. Jest genialnie prosta i bardzo skuteczna, w polu akaszy daje niesamowite efekty. Potem były kolejne książki , kursy, warsztaty. To była fascynująca podróż w głąb siebie. Na kursie certyfikowanym konsultanta Kronik Akaszy odkryłam, że wszystko, cała poznana wiedza i umiejętności łączą się i działają wręcz spektakularnie w Kronikach Akaszy. Zauważyłam, że Mistrzowie i Nauczyciele prowadzą mnie adekwatnie do potrzeb osoby, z ktora prowadze sesje.

Jakie metody stosuję

Obecnie wchodząc do Kronik, wykorzystuję:

  • techniki kwantowe,
  • ho’oponopono,
  • dwupunkt,
  • EFT,
  • oczyszczanie linii rodowej,
  • Soul Body Fusion
  • operacje fantomowe,
  • a także to, co moja dusza intuicyjnie „przypomina sobie z poprzednich inkarnacji”.

Za każdym razem jest inaczej, bo każdy jest inną istotą a jednocześnie wszyscy jesteśmy jednością, jesteśmy miłością a nawet jej źródłem. Miłość jest wszak największą potęgą i magią, jest prawdziwym cudem. Odkryłam, że będąc w Kronikach Akaszy bez względu na to, jaką stosuję technikę kwantową, jest zawsze ona bezpieczna i „trafiona w punkt”, poprostu jest najskuteczniejsza. Nierzadko okazuje się, że przyczyna choroby podana przez Mistrzów, zostaje potwierdzona jako diagnoza lekarska, czy też zdarzają się „cudowne” uleczenia.

W czym mogę Ci pomóc

Dzięki Mistrzom pomogę Ci wyjaśnić przyczyny lęków, problemów z emocjami czy finansami. Przebywając w Kronikach Akaszy możemy wykonać pewne zabiegi energetyczne takie jak np.: uzdrowienie wewnętrznego dziecka, odcięcie toksycznych i szkodliwych powiązań w relacjach międzyludzkich, zdjęcie karmicznych obciążeń, leczenie traum. Możesz uzyskać odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. Wachlarz tematów jest praktycznie nieograniczony. Wejście w Kroniki Akaszy to zawsze niezapomniane, wzruszające przeżycie. Ja jestem swoistym „przekaźnikiem” tego, co odbieram, drogowskazem wskazującym Ci możliwe  opcje. To, co zrobisz zależy tylko od Ciebie. To Twoja suwerenna decyzja. Odczyt z Kronik Akaszy to głęboka i piękna, a zarazem nieinwazyjna i bezpieczna technika, z której możesz korzystać bez względu na Twój stan zdrowia, wiek, pogląd religijny czy poziom rozwoju duchowego.

Do usłyszenia lub zobaczenia!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Asia

 

Call Now Button
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial