Życzenia urodzinowe

Życzenia urodzinowe. Dzięki tej liście z pewnością znajdziesz inspirację🎁

Życzenia urodzinowe

 

Niewiele okazji jest dla nas ważniejszych niż urodziny ukochanej osoby, więc naturalne jest, że będziesz chciał przesłać jej najlepsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Potrzebujesz inspiracji? Znajdziesz tutaj listę popularnych cytatów, wiadomości i wierszy, aby życzyć swoim bliskim: rodzicom, mamie, tacie, bratu, siostrze oraz innym krewnym i przyjaciołom wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Życzę Wam, żebyście w urodziny byli i zawsze będą szczęśliwi i zdrowi!

Życzymy wspaniałych, szczęśliwych i zdrowych urodzin teraz i na zawsze.

Byłeś tam dla mnie bez względu na wszystko. Kocham Cię, mój drogi przyjacielu i jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się z Tobą tym wyjątkowym dniem. Twoje urodziny będą naprawdę wyjątkowe.

Wszystkiego najlepszego dla osoby, która jest czarująca, utalentowana i dowcipna i bardzo mi przypomina o sobie.

Odkąd byliśmy mali, zawsze byłeś przy mnie. Tak się cieszę, że nadal jesteśmy przyjaciółmi i założę się, że pewnego dnia będziemy siedzieć obok siebie na bujanych fotelach w domu opieki i śmiać się z wszystkich naszych szalonych chwil.

Przyjaciel taki jak ty jest cenniejszy niż najpiękniejszy diament. Jesteś nie tylko silny i mądry, ale także miły i rozważny. Twoje urodziny to doskonała okazja, aby pokazać Ci, jak bardzo mi zależy i jak wdzięczna jestem, że mam Cię w swoim życiu.

Zawsze wywołujesz słodki uśmiech na mojej twarzy! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

życzenia na urodziny

Niech ten dzień będzie pełen radości i świętowania. Życzę Ci wyjątkowych i bajecznych urodzin, przyjacielu!

Przyjaciel to ktoś, kto rozumie twoją przeszłość, wierzy w twoją przyszłość i akceptuje cię takim, jakim jesteś – nawet jeśli się starzejesz. Dziękuję za bycie tym przyjacielem i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Zapomnij o przeszłości; patrzeć w przyszłość, bo najlepsze rzeczy dopiero nadejdą.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Mam nadzieję, że Twój dzień jest pełen miłości i śmiechu! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia urodzinowe.

Do kogoś, kto dotyka każdego życia, w które wkraczasz, szerząc radość na wszystkich, których spotykasz: niech miłość i szczęście, które dzielisz z innymi, powrócą do Ciebie dziesięciokrotnie. Życzę Ci wielu szczęśliwych urodzin!

Na twoje urodziny chcę tylko powiedzieć: mam nadzieję, że zobaczysz, jaka jesteś dla mnie wyjątkowa. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Mam nadzieję, że Twoje urodziny będą równie przyjemne, jak Ty, ale to wyznacza bardzo wysoki standard.

Życie jest podróżą. Ciesz się każdą milą.

Urodziny to sposób, w jaki natura każe nam jeść więcej ciasta!
Wiek to sprawa przewagi umysłu nad materią – jeśli nie bierzesz ich pod uwagę, nie mają żadnego znaczenia.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dziś radziłbym, abyś był miły dla swoich dzieci. Pamiętaj, że im jesteś starszy, tym bliżej do wyboru domu opieki.
Nie martw się o przyszłość, jestem pewien, że będziesz mieć świetlaną przyszłość. Nie martw się o przeszłość, nie możesz jej zmienić. Nie martw się o prezent, nie mam go dla Ciebie!
„Nigdy nie jesteś za stary, żeby postawić sobie inny cel lub marzyć o nowym śnie”.
 CS Lewis

W tym wyjątkowym dniu życzę powodzenia. Mam nadzieję, że ten wspaniały dzień wypełni wasze serce radością i błogosławieństwami.

Chcę, aby twoje urodziny były obchodzone jako święto narodowe, ponieważ wtedy będę miał dzień wolny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

„Kiedy się starze jesz, dzieją się trzy rzeczy: pierwsza to twoja pamięć, a nie pamiętasz dwóch pozostałych”. Norman Wisdom

To zaszczyt, że najlepszym człowiekiem na świecie jest mój brat. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Mamo, jesteś siłą, która zawsze pomaga mi walczyć ze wszystkimi przeciwnościami mojego życia. Kocham cię i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Bez względu na to, jak bardzo dorosnę, wciąż wydaje się, że byliśmy wczoraj młodzi. Kocham Cię bardzo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

 

Czy wiesz, że oprócz tego, że jesteś moim bratem, jesteś moim najlepszym przyjacielem? Dziękuję, że zawsze jesteście przy mnie i za plecami. Życzę wspaniałego urodzinowego brata!

Tyle świeczek na tak mały tort? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Mam nadzieję, że to początek Twojego najwspanialszego, najwspanialszego roku w życiu!

 

Pomimo wielu naszych nieporozumień i walk, wiesz, że w głębi duszy kochamy się bardziej niż cokolwiek na tym świecie. Wszystkiego najlepszego, mój najdroższy bracie.

Musisz się zestarzeć, ale nie musisz dorosnąć.

Myślę o tobie w twoje urodziny i życzę wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że jest tak fantastyczny jak Ty!

Mam nadzieję, że masz najwspanialsze urodziny w historii od momentu, gdy rano otwierasz oczy, aż zamkną się późno w nocy.

Życząc Ci wszystkich wspaniałych rzeczy w życiu, mam nadzieję, że ten dzień przyniesie Ci dodatkową część wszystkiego, co czyni Cię najszczęśliwszym. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Mówią, że wraz z wiekiem tracisz pamięć. Mówię, zapomnij o przeszłości i żyj pełnią życia dzisiaj. Zacznij od ciasta. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Niektórzy ludzie stają się mądrzejsi z wiekiem. Niektórzy ludzie z wiekiem stają się bogatsi. Ale każdy się starzeje z wiekiem. Więc powodzenia w pozostałych dwóch i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech najjaśniejsze radości życia rozświetlą Twoją ścieżkę i niech codzienna podróż przybliża Cię do Twoich marzeń!

Uwielbiam świętować z tobą. Dziękuję za urodziny i podanie powodu.

Bycie młodym to przywilej. Bycie atrakcyjnym prezentem genetycznym. Bycie fajnym, to wszystko. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Dziś to nie koniec kolejnego roku, ale początek nowego. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Kocham cię tak, jak kocham tort na przyjęciu urodzinowym. Nie zapomnij mnie zaprosić. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Życie powinno toczyć się z uśmiechem na twarzy i nikt nie wykonuje lepszej roboty nakładania mi go na twarz niż ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Jedno urodziny nie sprawią, że będziesz stary. Nawet tuzin nie sprawi, że będziesz stary. Może jednak powinieneś był przestać tam liczyć. Znowu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Już nigdy nie będziesz tak młody jak dzisiaj, więc baw się dobrze. Ale bądź ostrożny, ponieważ nigdy wcześniej nie byłeś taki stary. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Na krętej drodze, którą jest życie, jesteś tym, z którym chcę jechać. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego, Twoja uroda jest żywym dowodem na to, że Matka Natura czasami wygrywa bitwę z Ojcem Czasem.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś młody tylko raz, więc ciesz się tym w pełni. Czas płynie zbyt szybko i nie odzyskujesz tych lat.

Szczęśliwe momenty. Szczęśliwe myśli. Szczęśliwe sny. Szczęśliwe uczucia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Krew jest gęstsza niż woda. Tort urodzinowy jest słodszy niż którykolwiek z nich. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dziękuję, że jesteś kimś, z kim mogę porozmawiać i dzielić życie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Kiedy gąsienica myśli, że jest już dorosła, staje się motylem. Wszystkiego najlepszego, motylku.

Im jestem starszy, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że wciąż jestem od Ciebie trochę młodszy! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Pracuj ciężko. Graj ostro. Jedz dużo ciasta. To dobre motto na urodziny i na całe życie.

Jesteś moim typem wariata i na tym właśnie polega życie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Nie uleganie pokusie jest jednym ze sposobów na zwiększenie względnego szczęścia. Poddanie się pokusie to sposób na natychmiastowe zwiększenie szczęścia. Bądź szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Urodziny oznaczają, że jesteś o rok starszy, ale przyjęcie urodzinowe oznacza, że ​​możesz działać 10 lat młodziej. Miłej zabawy!

Przez całe moje życie zawsze byłaś siłą, która podtrzymuje mnie w najbardziej burzliwych czasach. Kocham Cię Mamo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Przez lata dawałaś mi tak wspaniałe rady, mamo. Chcę wykorzystać ten wyjątkowy dzień i wykorzystać go jako okazję do podziękowania za wszystko, co robisz.

Dzięki, że zawsze we mnie wierzyłaś, mamo. Życzę dzisiaj wspaniałego dnia.

Wziąć dzień wolnego. Odpręż się. Zasługujesz na to!

Masz największe serce na świecie! Dziękuję za zatrzymanie mnie w nim. Wszystkiego najlepszego mamo!

Gratulacje i najlepsze życzenia dla kobiety, która ma wszystko – łącznie ze mną!

Dziękuję za lata ciasta i lodów. Dziś twoja kolej!

Szczęście to mieć taką matkę jak ty. Wysyłam ci dzisiaj miłość.

 

Niektórzy ludzie nie wierzą w bohaterów, ale nie spotkali jeszcze Ciebie. Wszystkiego najlepszego tato!

Bez względu na to, ile lat minęło, zawsze będę tym małym chłopcem, którego nauczyłeś latać. Wszystkiego najlepszego tato.

Mam tyle szczęścia, ile tylko możliwe, bo najwspanialszy tata należy do mnie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego tato! Dzięki za geny, które dały mi ten niesamowity wygląd.

Tato, dziękuję, że jesteś najlepszym przyjacielem, jakiego mogłem kiedykolwiek mieć. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wielcy ojcowie zasługują na wspaniałe urodziny, więc możesz mieć wspaniałe urodziny tatusiu!

Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który zainspirował mnie do wielkich marzeń i ciężkiej pracy, aby to marzenie osiągnąć. Kocham Cię tato!

 

Tatusiu, nieważne jak wysoki jestem, zawsze będę cię podziwiał. Kocham Cię i życzę Ci radosnych obchodów urodzin dzisiaj i wielu nadchodzących urodzin. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Tato, jesteś moim kompasem. Dziękuję, że zawsze wskazałeś mi właściwą drogę i poprowadziłeś we właściwym kierunku. Za to cię kocham! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

 

Bez względu na to, jakie życie nas rzuci, zawsze będę mieć Twoje wsparcie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Trochę się starzejesz, ale i tak cię lubię.

Rodzeństwo i urodziny to dwie rzeczy, których nigdy się nie pozbędziesz ani nie zmienisz. Oboje lubimy przypominać Ci przynajmniej raz w roku, ile masz lat.

Wszystkiego najlepszego dla mojego najmniej irytującego rodzeństwa!

Wiem, że dorastając nie zawsze się dogadywaliśmy, ale kiedy patrzę wstecz na te wszystkie lata i urodziny, zdaję sobie sprawę, jakie mam szczęście, że mam cię jako brata/siostrę.

Dzięki za wszystkie przyjemne chwile dorastania. Nie byłabym dzisiaj tą samą osobą, gdyby nie ty.

Pamiętasz, jak starałeś się pomóc mi zdmuchnąć świece? Teraz potrzebujesz pomocy przy zdmuchnięciu świec, bo jest ich tak wiele!

Dziękuję za wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Oto wiele innych wspomnień, które nadejdą. Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszego brata/siostry świata!

Zawsze byłeś przy mnie i ja zawsze będę przy tobie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

tort urodzinowy

Nigdy nie miałem wyboru, kogo mieć jako brata, ale gdybym miał, wybrałbym ciebie.

Przyniosłeś tyle szczęścia naszej rodzinie, Sto lat.

Cieszę się, że mama i tata nie słuchali, kiedy powiedziałem, żebym zabrał cię z powrotem do szpitala.

Bez ciebie nigdy bym nie przeszedł przez dzieciństwo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Świętuj swoje urodziny już dziś. Świętuj bycie szczęśliwym każdego dnia.

Obyś miał całą miłość, jaką może pomieścić twoje serce, całe szczęście, jakie może przynieść dzień, i wszystkie błogosławieństwa, jakie może rozwinąć się życie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech w twoje urodziny twój duch wzbogaci się światłem, miłością i nadzieją na pomyślny rok.

Najcieplejsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Mam nadzieję, że nadal będziesz zmieniać życie innych swoją pozytywnością, miłością i pięknym duchem.

Dzisiejszy dzień to mały kamień milowy w pięknej podróży, jaką jest Twoje życie. Obyś nadal był błogosławiony i podążał za swoimi celami i ambicjami, aby odnieść sukces!

To, co najlepsze w Twoim życiu, jeszcze nie nadeszło, obejmij to, bądź pewny siebie i rozpocznij przyszłość z nieograniczonymi możliwościami i możliwościami. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Kolejne urodziny oznaczają, że Twoja życiowa podróż jest niepełna, niech Twoja ścieżka będzie wybrukowana sukcesem i prowadzona przez miłość. Najlepsze życzenia, przyjacielu.

Mam nadzieję, że w każde urodziny otworzysz oczy, aby zobaczyć nie to, co było, ale także to, co jeszcze nadejdzie!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu. Niech Twój dzień będzie tak piękny jak Ty.

Chciałbym móc cofnąć zegar. Znajdę cię wcześniej i będę cię kochać dłużej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Dziś jest twój dzień. Tańcz z wróżkami, jeźdź na jednorożcu, pływaj z syrenami i ścigaj tęcze.

Wiek to tylko liczba lat, przez które świat się tobą cieszył. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Ktoś, kogo kocham, urodził się dzisiaj.

Cieszę się, że się z Tobą starzeję. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie.

Świętujmy ten dzień, jakby nie było jutra!

Czas świętować. Jeszcze raz odbyłeś podróż dookoła słońca. To urodzinowa rewolucja.

Wspieraj dziką przyrodę, baw się dobrze!

Wszystkiego najlepszego dla największego prezentu, jaki kiedykolwiek otrzymałem. Kocham Cię!

Od okrzyków radości po okrzyki smutku, niech twój wyjątkowy dzień przyniesie ci lepsze jutro. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wciąż pamiętam, jak byłem szczęśliwy, kiedy po raz pierwszy cię ujrzałem. Od tamtej pory jestem dumny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Jedną z największych radości rodziców jest obserwowanie, jak dziecko dorasta, zwłaszcza gdy dorasta, by stać się tak niesamowitą osobą.

Urodziny to sposób, w jaki natura każe nam jeść więcej ciastek, więc kopnij!

Dorastając, upewnij się, że masz więcej marzeń niż wspomnień, więcej okazji niż szans i więcej przyjaciół niż znajomych.

Impreza bez tortu to tylko spotkanie.

Przynajmniej nie jesteś tak stary, jak będziesz w przyszłym roku.

Dziś jesteś sobą! To jest bardziej prawdziwe niż prawda! Nie ma nikogo, kto byłby tobą – ty niż ty!

W życiu człowieka są dwa wspaniałe dni – dzień, w którym się urodziliśmy i dzień, w którym odkrywamy, dlaczego.

Nigdy nie wiemy, czym jest starość. Daj nam znać, ile szczęścia przynosi czas, a nie lata.

Im więcej chwalisz i celebrujesz swoje życie, tym więcej jest w życiu do świętowania.

Oprah Winfrey

Zabierasz wszystkie inne luksusy w życiu, a jeśli potrafisz sprawić, by ktoś się uśmiechnął i śmiał, podarowałeś najbardziej wyjątkowy prezent: szczęście.

Brad Garrett

Nie tylko licz swoje lata, spraw, aby Twoje lata się liczyły.

George Meredith

Wiek to sprawa umysłu, a nie materii. Jeśli nie masz nic przeciwko, to nie ma znaczenia.

Tornister Paige

Nie starzejesz się, stajesz się lepszy.

Shirley Bassey

Uczcijmy tę okazję winem i słodkimi słowami.

Plautus

Musimy być w stanie dorosnąć. Nasze zmarszczki to nasze medale przemijania życia. Są tym, przez co przeszliśmy i kim chcemy być.

Lauren Hutton

 

Największe dary, jakie możesz dać swoim dzieciom, to korzenie odpowiedzialności i skrzydła niezależności.

Denis Waitley

Chciałem kupić świecznik, ale sklep go nie miał. Więc dostałem ciasto.

Mitch Hedberg

 

Wiesz, że się starzejesz, kiedy świeczki kosztują więcej niż ciasto.

Bob Hope

W końcu to nie lata w twoim życiu się liczą. To życie w twoich latach.

Abraham Lincoln

Z wesołością i śmiechem niech nadejdą stare zmarszczki.

William Szekspir

Sekret bycia młodym polega na tym, aby żyć uczciwie, jeść powoli i kłamać na temat swojego wieku.

Lucille Ball

Żaden mądry człowiek nigdy nie chciał być młodszy.

Jonathan Swift

Pamiętaj tylko, że gdy jesteś już na wzniesieniu, zaczynasz nabierać prędkości.

Charles Schulz

Młodość jest szczęśliwa, ponieważ ma zdolność widzenia piękna. Każdy, kto zachowuje zdolność widzenia piękna, nigdy się nie starzeje.

Franz Kafka

Wszystko, co wiem, nauczyłem się, gdy skończyłem 30 lat.

Georges Clemenceau

Nie starzeję się. Zaczynam czuć się lepiej.

Shirley Bassey

Wiek średni to okres, w którym nadal wierzysz, że rano poczujesz się lepiej.

Bob Hope

Najlepszym sposobem na zapamiętanie urodzin żony jest jednorazowe zapomnienie.

HV Prochnow

Dla mnie starość jest zawsze 15 lat starsza ode mnie.

Bernard Baruch

Myślę, że cała ta gadka o wieku jest głupotą. Za każdym razem, gdy jestem o rok starszy, wszyscy inni też.

Gloria Swanson

Starzej się razem ze mną! Najlepsze jeszcze przed nami.

Robert Browning

Dyplomata to mężczyzna, który zawsze pamięta urodziny kobiety, ale nigdy nie pamięta jej wieku.

Robert Frost

Natura daje ci twarz, którą masz w wieku 20 lat, ale to od ciebie zależy, czy zasłużysz na twarz, którą masz w wieku 50 lat.

Coco Chanel

Zachować serce bez zmarszczek, być pełnym nadziei, życzliwym, radosnym, pełnym szacunku – to znaczy triumfować nad starością.

Thomas B. Aldrich

Starość jest jak wszystko inne. Aby odnieść sukces, musisz zacząć młodo.

Fred Astaire

Zmarszczki powinny jedynie wskazywać, gdzie były uśmiechy.

Mark Twain

Niewiele kobiet przyznaje się do swojego wieku. Niewielu mężczyzn robi swoje.

John Glenn

Życie jest za krótkie, by być małym.

Benjamin Disraeli

Źródło: https://www.proflowers.com

https://www.americangreetings.com/inspiration/what-to-write/birthday-messages

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 3 =

Shopping Cart