ForMeds. Dowiedz się, dlaczego warto wybierać polskich producentów suplementów diety

Na rynku istnieje wielu różnych producentów suplementów diety. Czym się więc sugerować w wyborze? Warto przede wszystkim zwracać uwagę na to, jakimi zasadami kieruje się marka i jakie surowce wykorzystuje. W tym artykule zamierzamy przyjrzeć się polskiej firmie ForMeds i jej wybranym produktom. Zachęcamy do lektury!

Historia marki ForMeds

Firma ForMeds powstała ponad 10 lat temu (w 2012 roku) w Poznaniu. Od tego czasu tworzy suplementy diety dla kobiet i mężczyzn. Marka stara się spełniać najwyższe normy jakości. Świadczy o tym pozyskiwanie surowców od cenionych dostawców z Europy oraz zdobywanie cenionych w branży certyfikatów, jak np.: European Quality®. W składzie produktów ForMeds nie ma żadnych chemicznych dodatków (barwników, konserwantów i innych), marka stawia na naturalność.

Obecnie w ofercie ForMeds można znaleźć kilka serii, a są to:

  • Prenacaps – dla kobiet starających się o potomstwo, będących w ciąży lub po porodzie;
  • Inamia – stworzona dla kobiet, chcących zadbać o zdrowie swojej skóry;
  • Olicaps – wyprodukowana na bazie olejów z myślą o osobach, które potrzebują przyswoić kwasy omega 3, 6 i 9 oraz witaminy A, D, E lub K – czyli te rozpuszczalne w tłuszczach.
  • Bicaps – dla osób, które szukają dodatkowego sposobu na dostarczenie do organizmu witamin i minerałów – a także ekstraktów z ziół i innych roślin;
  • F – dla osób, które preferują przyjmowanie suplementów w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie.

Jakie produkty zasługują na szczególną uwagę?

Które suplementy diety marki ForMeds warto znać? Wiele zależy oczywiście od Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że suplementacja powinna być dopasowana do Twojego zapotrzebowania na konkretną witaminę czy minerał. Choć w Internecie łatwo możesz znaleźć informacje dotyczące dziennego zapotrzebowania na każdy ze składników odżywczych, to pamiętaj, że najlepiej skonsultować to z lekarzem lub dietetykiem. Specjalista weźmie bowiem pod uwagę Twój tryb życia (rodzaj wykonywanej pracy i częstotliwość uprawiania sportu), płeć, wiek oraz masę ciała.

Do najpopularniejszych suplementów diety ForMeds zalicza się:

  • Inamia, Skin & Hair Max (kapsułki) – przeznaczony dla tych, którzy chcą poprawić kondycję swoich włosów oraz skóry. Starannie dobrane składniki, takie jak: niacyna, ryboflawina, biotyna oraz cynk pomagają zachować zdrową skórę, a selen, cynk i biotyna dbają o zdrowie włosów;
  • Prenacaps DHA (kapsułki) – produkt stworzony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, bogaty w kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA), które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serca;
  • F-Collagen Max (w proszku) – choć kolagen występuje naturalnie w ludzkim organizmie, to wraz z upływem lat należy zadbać o jego dostarczanie z zewnątrz. W tym suplemencie diety pojawia się dodatkowo witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, a także witamina D i K oraz kwas hialuronowy.

Produkty tej marki kupisz w aptekach oraz sklepach internetowych. Możesz zajrzeć np. do cieszącego się zaufaniem klientów sklepu Shaman.pl. Jeśli wiesz, jakich witamin i minerałów potrzebujesz, to wybierz ForMeds lub przetestuj inną polską markę.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Shopping Cart