Szukasz pracy w Holandii? Sprawdź, jakie są korzyści z korzystania z usługi agencji pracy

Praca za granicą od wielu lat cieszy się popularnością wśród Polaków i Polek. Wpływ na to mają możliwość rozwoju zawodowego oraz wyższe zarobki. Masowe wyjazdy za granicę w celu podreperowania budżetu sprawiły, że zaczęły pojawiać się agencje pracy zajmujące się pośrednictwem w znalezieniu legalnego zatrudnienia za granicą. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z agencji pracy w Holandii.

Pomoc w wyborze odpowiedniej oferty

Poszukując na własną rękę pracy w Holandii, bez znajomości rynku, możesz łatwo paść ofiarą oszustów. Korzystając z pośrednictwa pracy w Holandii otrzymujesz profesjonalną pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty, dostosowanej do Twoich warunków, oczekiwań i umiejętności.

To po stronie agencji pracy leży wyszukanie oferty dopasowanej do Twoich kwalifikacji, znajomości języka obcego czy oczekiwanych zarobków. Znajomość rynku pracy i ugruntowana pozycja sprawiają, że agencja ma dostęp do ofert, których nie znalazłbyś samodzielnie w Internecie.

Ponadto oferty zatrudnienia dostępne w agencji pochodzą od wiarygodnych pracodawców i przygotowane są w oparciu o legalną umowę o pracę, z którą wiążą się dodatkowe korzyści.

Zaplanowana logistyka

Znalezienie oferty, podpisanie umowy i wyjazd łączą się z licznymi procedurami, których należy dopełnić. Wymaga to logistyki oraz znajomości holenderskiego prawa pracy. Korzystając z pomocy agencji pracy w Holandii, możesz mieć pewność, że formalności zostaną dopełnione i wszystko odbędzie się zgodnie z obowiązującym prawem.

Ale to nie wszystko. Agencja pośrednictwa pracy bierze na siebie kwestie związane z zakwaterowaniem, dojazdem na miejsce oraz kontaktem z pracodawcą. Będzie koordynować kontakt w sprawach urzędowych, ze służbami medycznymi, zapewni też pomoc tłumacza na miejscu.

Taka opieka jest nieoceniona dla każdego, kto wyjeżdża do pracy za granicę po raz pierwszy i nie ma rozeznania, jak wygląda życie i praca w innym kraju. Podejmując legalną pracę za granicą poprzez agencję pracy możesz mieć pewność, że:

  • otrzymasz wynagrodzenie w wysokości i o czasie ustalonym w umowie,
  • od wynagrodzenia zostaną odprowadzone składki na ubezpieczenie, więc będziesz mógł korzystać z opieki lekarskiej,
  • wyjazd nie będzie stanowić przerwy w gromadzeniu kapitału emerytalnego.

Wsparcie przez cały okres pobytu

Będąc pod opieką agencji pośrednictwa pracy w Holandii możesz liczyć na jej wsparcie przez cały okres pobytu.

Agencje pracy zapewniają stały kontakt z koordynatorem mówiącym w ojczystym języku, który ma za zadanie pomagać w wyjaśnianiu nieporozumień z pracodawcą, w kontaktowaniu się w sprawach urzędowych czy w komunikowaniu się z różnymi służbami, na przykład z lekarzem.

Do jakiej agencji warto się zgłosić?

Szukając odpowiedniej agencji pośrednictwa pracy, przede wszystkim zweryfikuj, czy posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, a także NIP, pełny adres siedziby oraz dane kontaktowe. Upewnij się, czy ma regularnie aktualizowaną stronę internetową i przejrzyj ją.

Zapoznaj się z opiniami innych pracowników na jej temat dostępnymi w sieci, na forach i w mediach społecznościowych. Jeżeli siedziba agencji jest niedaleko, odwiedź ją osobiście. Możesz także poprosić o pokazanie certyfikatu wymaganego przez Ministerstwo Finansów w Polsce. To pozwoli Ci ocenić, czy agencja działa legalnie.

Agencja pracy w Holandii Duijndam Works to placówka godna zaufania, z ugruntowaną pozycją na rynku. Specjalizuje się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej na terenie Holandii.

W Polsce działa nieprzerwanie od 2003 roku, co pozwoliło na zgromadzenie pokaźnej bazy sprawdzonych ofert pracy z różnych sektorów gospodarki. W agencji pracy Duijndam Works rekrutacje przeprowadzają profesjonaliści doskonale znający wybrane branże i posługujący się językiem polskim oraz językami obcymi.

Współpraca z tym zespołem stanowi gwarancję znalezienia dobrego zatrudnienia, z zadowalającymi warunkami w umowie oraz pewnym, bezpiecznym transportem i zakwaterowaniem na miejscu.

Shopping Cart