balsamów do ciała INDIGO

5 najlepszych balsamów do ciała INDIGO – RANKING

5 najlepszych balsamów do ciała INDIGO – RANKING

Balsam do ciała jest produktem kosmetycznym, który należy aplikować na nasze ciało przez 365 dni w roku – każdorazowo po kąpieli. Wiele osób ignoruje ten fakt i nakłada balsam do ciała jedynie latem, po opalaniu, kiedy skóra jest mocno podrażniona. To błąd. Skórę należy nawilżać i odżywiać także wiosną, jesienią i zimą – nawet, gdy jest ona niewidoczna pod wieloma warstwami ubrań. Systematyczne wklepywanie balsamu do ciała każdorazowo po kąpieli, szybko przyczyni się do poprawy kondycji Waszej skóry. Jak aplikować balsam i jakich błędów unikać? Koniecznie zostańcie z nami do końca, by poznać odpowiedzi na te pytania. W artykule znajdziecie także ranking naszych TOP5 balsamów do ciała INDIGO. Zaczynamy – owocnej lektury!

Poznaj markę INDIGO

INDIGO to założona przez Magdalenę Igańską i Dariusza Malaczyńskiego firma, która ma swój początek w Łodzi w roku 2011. Jest to polska firma, która osiągnęła w przeciągu 11 lat ogromny sukces. Jej produkty są sprzedawane w 40 krajach na całym świecie, a w samej Polsce ma ona już ponad 70 oficjalnych salonów marki. W asortymencie INDIGO znajdziecie przede wszystkim lakiery hybrydowe, ale także kremy do rąk, balsamy do ciała i inne. Jeżeli lubicie wybierać rodzime produkty kosmetyczne i wspierać naszych, koniecznie przetestujcie produkty z oferty INDIGO.

Dlaczego warto regularnie aplikować balsam do ciała?

Skóra, na którą regularnie aplikujemy dobry, silnie nawilżający i solidnie regenerujący balsam do ciała jest:

 • miękka i przyjemna w dotyku,
 • jędrna i napięta,
 • nawilżona i nawodniona,
 • bardziej gładka,
 • pachnąca. 

Dodatkowo odzyskuje ona swoje naturalne pH, które straciła w trakcie kąpieli lub prysznica. 

Kiedy aplikować balsam do ciała?

Balsam aplikujemy:

 • po kąpieli,
 • po prysznicu,
 • po saunie,
 • po masażu,
 • po basenie.

Nakładamy go, kiedy ciało jest jeszcze lekko mokre. Wówczas produkt zdecydowanie lepiej się wchłania. Jeżeli do tej pory nanosiliście balsam na suche ciało, koniecznie wprowadźcie tę zmianę i sprawdźcie, jak Wasza skóra na nią zareaguje. Zdradzimy Wam z sekrecie, że na pewno będzie ona zachwycona! 

Błędy – unikaj ich!

 • Balsam? Tylko na nogi! Wiele osób nakłada balsam jedynie na nogi. Najwyższy czas to zmienić. Balsam nanosimy na całe ciało, nie zapominając nawet o najmniejszym kawałku. 
 • Oszczędności? Nie tym razem! Aplikujemy sporo produktu, tyle ile Wasza skóra jest w stanie przyjąć. 
 • Potrzeby skóry? Nie przejmuję się nimi! Wybierając swój idealny balsam do ciała kierujcie się potrzebami skóry i to do nich dopasowujcie produkt, a nie odwrotnie. Nawet najpiękniej pachnący, rozświetlający balsam nie będzie skuteczny na silnie przesuszonej skórze wymagającej solidnie nawilżającego produktu.

Najlepszy balsam do ciała INDIGO – Ranking TOP5

Nasi faworyci z oferty marki INDIGO to:

 1. INDIGO balsam do ciała Egoista z D-panthenolem i aloesem. 
 2. INDIGO Balsam do ciała Drama Queen Shimmer – idealny na lato balsam z drobinkami. 
 3. INDIGO Balsam Do Ciała Seventh Heaven, czyli balsam o działaniu anti-aging.
 4. INDIGO Balsam do Ciała Femme Fatale – balsam ujędrniający. 
 5. INDIGO Balsam do ciała Raspberry Love – malinowy balsam silnie nawilżający.
Shopping Cart