Jak szybko, sprawnie i za darmo uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, na które co roku decydują się miliony Polaków. Jego zaciągnięcie pozwala szybko spełnić swoje marzenia o posiadaniu własnego mieszkania oraz nie tracić więcej pieniędzy na wynajem. Proces ubiegania się o przyznanie finansowania hipotecznego jest jednak tak złożony i skomplikowany, że warto skorzystać ze wsparcia profesjonalisty – ekspert finansowy przeprowadzi nas przez cały proces kredytowy oraz uzyska dla nas najkorzystniejsze, aktualnie dostępne warunki kredytowania.

 

Kim jest ekspert kredytowy i czym się zajmuje?

Ekspert kredytowy to specjalista od kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz innych produktów finansowych oferowanych przez banki. Klienci najczęściej korzystają z jego wsparcia w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, który od lat pozostaje jednym z najczęściej wybieranych produktów bankowych. Kredyt hipoteczny jest wieloletnim, opiewającym zwykle na setki tysięcy złotych zobowiązaniem, które należy zaciągać „z głową”, po dokładnym zapoznaniem się z ofertą, warunkami oraz umową.

Niestety, przeciętny człowiek nie dysponuje takim poziomem specjalistycznej wiedzy finansowej, która pozwalałaby mu na bezpieczne przejście przez ten proces samemu. I tu właśnie pojawia się ekspert kredytowy, który oferuje swoim klientom wsparcie, jakiego tak potrzebują w staraniu się o finansowanie zakupu wymarzonego domu lub mieszkania. Ekspert kredytowy to osoba biegła w świecie finansów, posiadająca kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Jak sam mówi o sobie Artur Zieliński (https://sprawdzonydoradca.pl/artur-zielinski), jeden z ekspertów portalu SprawdzonyDoradca.pl: „Kredyty to moja profesja. Dostosowuję sposób przekazu informacji tak, aby klient rozumiał wszystkie kwestie związane z uzyskiwaniem kredytu, kompletowaniem dokumentacji.” Nawiązując współpracę z ekspertem, klient może więc liczyć na pełną opiekę od początku do końca procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny.

 

 

Dlaczego warto postawić na profesjonalne wsparcie eksperta?

Z pomocy eksperta kredytowego warto skorzystać tym bardziej, że jego profesjonalne usługi są dla klientów zupełnie bezpłatne. Ekspert nie pobiera bowiem opłat na żadnym etapie współpracy, gdyż jego wynagrodzenie jest w całości pokrywane przez bank, z którym klient podpisze umowę kredytową. Gwarantuje to pełną niezależność ekspertów, którzy zawsze działają wyłącznie w interesie swoich klientów, wybierając najkorzystniejsze w ich sytuacji oferty oraz dokładnie zapoznając z ich warunkami.

Zarówno Artur Zieliński, jak i inni eksperci dostępni na portalu SprawdzonyDoradca.pl, wspierają klientów nie tylko w ubieganiu się o kredyt, ale pozostają do ich dyspozycji także po podpisaniu umowy. Kredyt hipoteczny jest wieloletnim zobowiązaniem finansowym, jednak nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z niego na takich samych warunkach przez cały okres kredytowania. Hipotekę można bowiem w każdej chwili refinansować, czyli przenieść kredyt do innego banku, który oferuje korzystniejsze warunki niż te, na które zdecydowaliśmy się kilka lub kilkanaście lat temu. Procedura ta pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a czy w danym przypadku opłaca się ją przeprowadzić, odpowie ekspert, który dokona dla nas stosownych wyliczeń.

Shopping Cart