kurtka

Jaka kurtka przejściowa dla dziecka?

Koniec zimy i początek wiosny to dobry czas na zakup kurtki przejściowej dla dziecka. Tylko jaki model wybrać? W sklepach znajdziesz bogaty wybór różnorodnego asortymentu, tylko nie każdy egzemplarz będzie wskazany dla Twojej pociechy. Dlaczego? Ponieważ jakość wykonania i funkcjonalność może pozostawiać wiele do życzenia. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze kurtki przejściowej dla dziecka? Podpowiadamy w artykule.

Przejściowe pory roku takie jak wiosna czy jesień wymagają dopasowania odpowiedniej odzieży. Aura w tym czasie bywa bowiem zdradliwa, raz świeci słońce i jest ciepło, a za chwilę pada deszcz i wieje wiatr. Nic więc dziwnego, że to okres najczęstszych przeziębień, zwłaszcza wśród dzieci. By uchronić przed przemarznięciem swoją pociechę, warto zakupić dla niej dobrze dopasowaną kurtkę przejściową. Odpowiedni model powinien być wystarczająco ciepły, by chronić przed chłodem, ale jednocześnie nie powodować przegrzania i zapewniać skórze możliwość oddychania. Kurtki spełniające te wymogi znajdziesz w sklepie Coccodrillo. Ta polska marka przygotowała bogaty asortyment stylowych a przy tym funkcjonalnych propozycji zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Kurtka przejściowa dla chłopca – jak wybrać?

Chłopcom w każdym wieku przyda się dobrej jakości i funkcjonalna kurtka przejściowa. Sprawdzi się zarówno na wiosnę, jak i na jesień. Odpowiedni model powinien być wyposażony w kaptur oraz kieszenie. Warto, by wybrana przez Ciebie kurtka skutecznie chroniła dziecko przed wiatrem i deszczem. Pomogą w tym specjalne membrany oraz powłoka DR lub DWR, których zadaniem jest zapobiegać wchłanianiu wody przez materiał. Szeroki wybór kurtek przejściowych dla chłopców w różnym wieku znajdziesz tutaj: https://pl.coccodrillo.eu/chlopiec/odziez-11/kurtki-278/kurtki-przejsciowe.html.

Kurtka przejściowa dziewczęca  – na zwrócić uwagę przy wyborze?  

Kurtka przejściowa dla dziewczynki również powinna posiadać  wyżej wymienione dodatki oraz membrany chroniące przed chłodem lub deszczem. Wybór konkretnego modelu, podobnie jak w przypadku kurtki dla chłopca, powinien też uwzględniać przeznaczenie odzieży wierzchniej. Inna bowiem kurtka sprawdzi się na początek wiosny lub późną jesień, kiedy jest chłodno, a deszcz pada często, inna natomiast jest wskazana na cieplejsze dni. Wówczas można sięgnąć po funkcjonalne rozwiązanie w postaci kurtki z odpinanymi rękawami. Ten model można łatwo przekształcić w komfortową i modną kamizelkę, która będzie doskonałym okryciem wierzchnim, kiedy zrobi się już ciepło. Taka kurtka to też świetny wybór na plac zabaw, gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć i zawsze, w którymś momencie może przyjść konieczność zdjęcia warstwy ubrania, by dziecko nie spociło się nadmiernie. Kurtki wiosenne od Coccodrillo dla dziewczynek znajdziesz tutaj: https://pl.coccodrillo.eu/dziewczynka-5/odziez-14/kurtki-234/kurtki-przejsciowe.html.

 

Jaką kurtkę przejściową wybrać dla niemowlaka?

Sklep Coccodrillo oferuje też szeroką gamę kurtek przejściowych dla najmłodszych dzieci. Te okrycia wierzchnie zapewniają pociechom odpowiedni komfort termiczny, chronią przed deszczem i wiatrem. Ponadto dostępne są w różnorodnych rozmiarach dostosowanych do dzieci w wieku do 3, 6, 9 i 12 miesięcy. Na stronie https://pl.coccodrillo.eu/niemowlak/odziez/kurtki/kurtki-przejsciowe.html z pewnością więc znajdziesz odpowiedni dla Twojej pociechy model. Warto podkreślić, że oferowane tam kurtki dla dzieci w każdym wieku są nie tylko funkcjonalne, ale też stylowe i odpowiadają najnowszym trendom, co ma znaczenie podczas zakupu produktu dla starszych pociech.

Shopping Cart