Japoński lifting twarzy – ile kosztuje i gdzie go można wykonać?

Gładka, promienna skóra bez ingerencji lekarza medycyny estetycznej? To możliwe! Nie wierzysz? Możesz przekonać się na własnej skórze, jak skuteczny jest naturalny lifting twarzy. Co to takiego? Mowa o japońskiej technice masażu, dzięki której w znacznym stopniu można zredukować drobne zmarszczki mimiczne oraz bruzdy. Do tego poprawić owal twarzy i… uporać się z bruksizmem czy migrenami.

Japoński lifting twarzy (https://pankobido.pl/kobido/) z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ tego typu masaż przynosi nie tylko relaks, ale także wiele pozytywnych zmian w wyglądzie.

Ile kosztuje taka usługa? Gdzie najlepiej ją wykonać i na jakie efekty można liczyć już po pierwszym zabiegu? Oto garść przydatnych informacji.

Liftingujący masaż twarzy – ile kosztuje i gdzie można go wykonać?

Cena danej usługi jest nierzadko jednym z czynników, który ma duży wpływ na nasz wybór. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd i wizualnie się odmłodzić, to wiedz, że liftingujący masaż twarzy jest tańszą i bezpieczniejszą historią niż zabiegi medycyny estetycznej.

Ile trzeba przeznaczyć na naturalny lifting twarzy? Ceny kształtują się różnie w zależności od miejsca. Gdzie więc warto wybrać się na liftingujący masaż twarzy?

Zabieg Kobido Up znajdziesz w ofercie Studia Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza. To miejsce jest przestrzenią, w której spotkasz specjalistów – niekiedy też szkoleniowców. Masażyści przyjmują – po ówczesnym umówieniu wizyty i uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej – w dwóch warszawskich punktach.

Pierwszy z nich mieści się przy ulicy Kruczej 13/18, a drugi przy Królowej Marysieńki 20/2. Za usługę, która trwa od 80 do 100 minut (w zależności od rytuału) trzeba zapłacić od 350 do 600 złotych (w zależności od masażysty).

Liftingujący masaż twarzy – dlaczego warto wybrać ten zabieg?

Wiesz już, gdzie warto wybrać się na jeden z najbardziej pożądanych zabiegów urodowych i jednocześnie relaksujących. Podpowiemy Ci jeszcze, na jakie konkretnie efekty możesz liczyć po opuszczeniu gabinetów Pana Kobido, czyli Studia Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza. A lista jest naprawdę długa…

Co znajduje się na jej czele? Wyraźne odmłodzenie, dotlenienie skóry i poprawa owalu twarzy. Klienci mogą spodziewać się także spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz nieco głębszych bruzd (wynika to z pobudzenia organizmu do produkowania elastyny i kolagenu).

Dzięki wykonaniu drenażu limfatycznego podczas rytuału Kobido UP wyraźnie zmniejszają się też opuchnięcia na buzi i cienie pod oczami. Jednakże liftingujący masaż twarzy to nie tylko efekty urodowe.

Po wykonaniu tej usługi z pewnością poczujesz, że napięcie nagromadzone w okolicach szczęki odpuściło. Prawidłowo wykonana terapia może również pomóc w walce z bruksizmem czy uporczywymi bólami głowy.

Czy każdy może skorzystać z Kobido Up? Zabieg jest bezinwazyjny, ale istnieje pewna grupa przeciwwskazań do jego wykonania. Na tej liście znajdują się ostre stany zapalne organizmu, gorączka, złe samopoczucie, pierwsze dni po wyrwaniu zęba czy wykonane w odstępie kilku tygodni niektóre zabiegi medycyny estetycznej.

Naturalny lifting twarzy krok po kroku – jak przebiega taki zabieg?

Jak krok po kroku wykonuje się naturalny lifting twarzy? Kobido Up składa się z kilku etapów. Podczas pierwszego mamy do czynienia z likwidowaniem napięć mięśniowych, a co za tym idzie drobnych zmarszczek mimicznych.

Następnie masażysta wykonuje drenaż limfatyczny, dzięki któremu pozbywamy się opuchlizny oraz cieni pod oczami.

Kolejnym krokiem jest autorski masaż interbukalny, czyli wykonywany od środka buzi. Dzięki niemu redukowane są bruzdy w okolicy ust. Rozluźnia się też szczękę.

Lifting i poprawa owalu to kolejny krok, który podejmuje specjalista. Na koniec wykonana zostaje akupresura i masaż kulami solnymi, a na życzenia klienta – kinesiotaping podtrzymujący efekty zabiegu Kobido Up.

Shopping Cart