Najfajniejsze gry od Blizzard 2023

W które gry od studia Blizzard warto zagrać w tym roku? Oczywiście najgorętszym hitem jest pewna premiera, na którą wszyscy czekają… Ale nie zapominajmy też o nieco starszych tytułach, do których warto wrócić i je nieco odświeżyć!

Gdzie kupić gry Blizzard?

Najwygodniejszym sposobem w dzisiejszych czasach jest kupowanie cyfrowych wersji gier. Cała zawartość zostanie pobrana przez internet, a Ty nie musisz nawet wychodzić z domu – w tym celu potrzebujesz jednak konta w banku lub karty płatniczej.

Jeśli ich nie masz lub z jakiegoś powodu nie chcesz z nich skorzystać, możesz zdecydować się na doładowania do gier, które kupisz w sieci sklepów Żabka. Blizzard doładowanie możesz wybrać na różne kwoty – zależnie od tego, ile środków potrzebujesz. Karta podarunkowa Blizzard to znakomity pomysł na prezent – w końcu osoba obdarowana może samodzielnie wybrać tytuł, na który ma ochotę. Blizzard karta podarunkowa dla Twojego dziecka czy przyjaciela? Oczywiście to doskonały wybór!

Wszyscy czekają na Diablo IV

Przedstawiając najfajniejsze gry od studia Blizzard, w które możesz zagrać w 2023 roku, po prostu trzeba rozpocząć od wielkiego WOW – czyli zbliżającej się premiery „Diablo IV”. Według najnowszych doniesień gra na rynku pojawi się w czerwcu 2023 roku, dostępna będzie na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S. W grze pojawią się dobrze znane triki, jak proceduralnie generowane lochy czy tworzenie postaci na bazie łupów, ale nie zabraknie również nowości – wystarczy wspomnieć o otwartym świecie czy możliwości interakcji między graczami.

Jaka będzie fabuła Diablo IV?

Sanktuarium wciąż jest wyniszczone z powodu działań Diablo i Malthaela, wojna wciąż postępuje. W różnych regionach świata szaleją demony, a ludzie pomału tracą nadzieję na nastanie słusznego porządku. Przypadkowo trójka podróżników otoczonych przez demony znajduje portal między światami. Wkrótce potem twórca zakonu nekromantów, Rathma, przywołuje swoją wygnaną matkę Lilith, określaną jako „Córę Nienawiści”. Jak zatem widać, Twój wróg będzie potężny – Twoim zadaniem będzie stawienie czoła potężnej Lilith. Czy podołasz zadaniu?

Poprzednie części „Diablo” też są kultowe

Pierwsza część „Diablo” miała swoją premierę jeszcze w 1996 roku – i to najlepszy dowód na to, jak kultowy to tytuł.

Do tej pory pojawiło się kilka części Diablo:

  • „Diablo I” (1996) + dodatek „Diablo: Hellfire” (1997)
  • „Diablo II” (2000) + dodatek „Diablo II: Lord of Destcruction” (2001)
  • „Diablo III” (2012) + dodatek „Diablo III: Reaper of Souls” (2014)

Blizzard to nie tylko Diablo

Choć seria gier „Diablo” jest bez wątpienia największym sukcesem Blizzard, to w tym roku możesz pograć też w inne interesujące tytuły. Co powiesz na Overwatch 2? To drużynowa gra akcji, której akcja toczy się w bardzo optymistycznie prezentującej się przyszłości. Każdy mecz to starcie 5 na 5. Kultowy World of Warcraft to natomiast jedna z najsłynniejszych gier MMORPG, z tej serii powstało zresztą kilka tytułów. Poznaj ogromny świat i spróbuj go zdobyć.

Shopping Cart