Popularność przeszczepów włosów w Turcji rośnie z każdym rokiem – przeczytajcie dlaczego się tak dzieje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rynek usług medycyny estetycznej rozwija się z każdym rokiem. Implementuje nowości technologiczne oraz innowacyjne rozwiązania i narzędzia, a dzięki temu zakres oferowanych usług może się poszerzać i doskonalić. Do krajów wiodących prym w dziedzinie medycyny estetycznej należy Turcja. Łączy wysoką jakość usług medycznych i przystępne ceny, dlatego co roku ponad milion osób korzysta z różnego typu zabiegów upiększających. Kliniki w Stambule nie odbiegają standardem usług od tych w krajach Unii Europejskiej.

Współczesny świat na różne sposoby narzuca obowiązuje kanony piękna trudne do osiągnięcia. Korzystając z coraz większej dostępności profesjonalnych usług medycyny estetycznej wiele osób dąży do zniwelowania wszelkich mankamentów urody. Szczególną popularnością cieszą się przeszczepy włosów. Problem łysienia dotyka wielu osób, szczególnie mężczyzn, także bardzo młodych. Wielu z nich nie chce się pogodzić z faktem, że każdego roku będą mieli coraz większe zakola, a wreszcie sporą łysinę. Utrata włosów często powoduje dyskomfort i obniżenie samooceny. Utrudnia funkcjonowanie w codziennych sytuacjach. Na szczęście obecnie istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu. Jest nim przeszczep włosów w Turcji, skuteczny i znacznie bardziej dostępny finansowo niż transplantacja włosów w Polsce.

Jaki jest koszt zabiegu transplantacji włosów w Turcji?

Koszt zabiegu transplantacji włosów w Polsce dla wielu osób stanowi trudną do pokonania barierę. Nie oznacza to jednak, że muszą porzucić plan odzyskania naturalnych gęstych włosów. Dlaczego? Dlatego że cena zabiegu przeszczepu włosów w Turcji, w klinice w Stambule, stanowi około 1/3 kosztów takiego zabiegu w Polsce. To znacząca oszczędność, pozwalająca wielu osobom na odzyskanie włosów i utraconej pewności siebie.

Istotne jest, że niższa cena nie wiąże się z niższą jakością świadczonych w Turcji usług transplantacji włosów. Klienci mogą liczyć na zadowalające efekty przeszczepu (sprawdź na: https://jackstronghair.com/efekty/) i powrót do ulubionej fryzury. Przyjemnym bonusem może być połączenie zabiegu z krótkimi wakacjami i zwiedzaniem miasta. Wybierając klinikę nie warto się jednak kierować tylko kryterium najniższej ceny, ale także zakresem usług i jakością przeszczepu. Jedną z firm oferujących profesjonalne usługi transplantacji włosów jest Jack Strong Hair.

Jak przebiegu procedura wyjazdu do kliniki w Stambule z Jack Strong Hair?

Nasze doświadczenie pozwala nam sprawnie przeprowadzić klientów przez proces zmierzający do odzyskania włosów. Od lat prowadzimy w Stambule własną klinikę i nie jesteśmy pośrednikiem. Zabieg transplantacji włosów poprzedza zawsze, wykonana jeszcze przed wyjazdem, diagnoza stanu skóry głowy. Niestety czasami zdarzają się przypadki, w których zabieg przeszczepu włosów nie jest wskazany i możliwy. Kwalifikacja do zabiegu jest pierwszym etapem na drodze do odzyskania włosów.

W klinice w Stambule zapewniamy usługi tłumacza, co daje pacjentowi komfort komunikacji i możliwość uzyskania w ojczystym języku szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania przed zabiegiem. Możemy ponadto pochwalić się dobrze wykształconymi lekarzami i personelem medycznym z doświadczeniem w dziedzinie transplantacji włosów. Zabieg przeszczepu włosów przeprowadzamy z udziałem lekarza. Nasi lekarze przeprowadzają efektywne gęste zabiegi przeszczepu włosów metodą szafirowe mikro FUE (Follicular Unit Excision). Metoda ta polega na pobieraniu, na przykład z potylicznej części głowy, a następnie na przenoszeniu w pozbawiony włosów obszar głowy kilku tysięcy mieszków włosowych. W cenie zabiegu podstawowego zapewniamy zabieg uzupełniający, jeżeli nie przyjmie się co najmniej 90 procent graftów. W celu wsparcia procesu gojenia skóry głowy, jako dodatkowo płatne działanie po przeszczepie, proponujemy terapię laserową, która poprawia wyniki leczenia i wzmacnia włosy, nadając im pełniejszy wygląd.
Przeszczep włosów metodą FUE odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dlatego metoda transplantacji włosów FUE jest bezbolesna i skuteczna. Co nie jest bez znaczenia, nie pozostawia widocznych blizn. Zabieg metodą FUE pozwala niedługo po zakończeniu przeszczepu włosów wrócić do codziennych zajęć. Należy jedynie przestrzegać określonych zaleceń, na przykład dotyczących unikania wysiłku fizycznego przez określony czas, kiedy trwa proces gojenia czy zakazu wystawiania głowy na działanie promieniowania słonecznego.

Nasza opieka nad pacjentem nie kończy się na samym zabiegu transplantacji włosów, ale trwa do roku po zabiegu, kiedy kończy się proces trwałego odrostu włosów. Po zabiegu pacjent otrzymuje wskazówki dotyczące dbania o skórę głowy po przeszczepie włosów. Ma świadomość, że przeszczepione włosy rosną przez kilka tygodni po zabiegu, następnie wypadają. W skórze głowy pozostają przeszczepione mieszki włosowe, z których wyrastają nowe włosy. Efektywny przeszczep włosów sprawia, że nawet dożywotnio może zniknąć problem łysienia. Mamy wielu zadowolonych klientów, naprawdę warto nam zaufać.

Shopping Cart