Rożek dla dzieci

Rożek dla dzieci – komfort i bezpieczeństwo

Kiedy ma się pojawić nowy członek rodziny rozpoczyna się istne szaleństwo. Młodzi rodzice bywają zdezorientowani ilością tak zwanych cennych porad.

Wszyscy wiedzą najlepiej – babcie, ciocie, starsi koledzy i koleżanki. Do tego dochodzą fora internetowe i potężna dawka marketingu z sieci wskazująca dziesiątki niezbędnych i niezwykle potrzebnych produktów. Pomóc może tylko zdrowy rozsądek. Większość artykułów niemowlęcych potrzebna jest zaledwie kilka tygodni i lepiej zastanowić się czy na pewno. Zamiast kupować bez opamiętania mnóstwo gadżetów i zabawek lepiej usiąść i zrobić listę rzeczy potrzebnych naprawdę. Należy do nich z pewnością rożek niemowlęcy. O wiele bardziej poręczny w użyciu niż kocyk, niedrogi przyda się od pierwszych dni życia dziecka do około pół roku. Można zasugerować nabycie rożka znajomym lub rodzinie jako prezent. Nawet jeśli pojawią się 2 lub 3 z pewnością będą wykorzystane.

Gdzie można kupić rożek dla niemowląt?

Wybierając artykuły niemowlęce, a w szczególności te, które będą miały bezpośrednią styczność z delikatną skórą dziecka należy kierować się jakością. Nie wszystko co miłe w dotyku jest równie zdrowe. W przypadku rożków niemowlęcych oferowanych przez colorstories.pl nie trzeba się obawiać. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów naturalnych – doskonałej bawełny i delikatnego weluru. O jakości świadczy certyfikat Oeko-tex Standard, które stawia przed producentem wymagania o wiele wyższe niż standardowe normy Unii Europejskiej. Colorstories.pl dba również o estetykę swoich wyrobów – wyróżniają się spokojnymi, pastelowymi kolorami i przyjemnymi dla oka wzorami. Oprócz rożków niemowlęcych w sklepie internetowym colorstories.pl można zamówić bieliznę pościelową dla niemowląt, śpiworki, kocyki, ręczniki i wiele innych artykułów.

Jak używać rożek dla niemowląt?

Typowy rożek dla niemowląt ma rozmiary 70 na 70 cm. Zaopatrzony jest w tasiemki do zawiązywania. Dzięki temu można zabezpieczyć niemowlę prze samodzielnym wydostaniem się z posłania. Naturalna tkanina gwarantuję optymalną termoregulację. W lecie nie dopuszcza do przegrzania, w zimie daje przyjemne poczucie ciepła. Rożek dla niemowląt pomaga podtrzymywać dziecko w czasie karmienia, przenosić na krótkich dystansach. Sprawdza się w większych podróżach jak i na bliskich spacerach lub wizytach. Najbardziej pomocny jest dla młodych, niedoświadczonych rodziców, którzy na początku obawiają się brać na ręce kilkudniowe niemowlę. Po okresie niemowlęcym sprawdzi się jako lekkie nakrycie lub mata do zabawy na podłodze.

Shopping Cart