Samsung Galaxy M23 5G

Samsung Galaxy M23 5G – niedrogi smartfon nie musi się zacinać!

Smartfony stały się dla nas czymś zupełnie naturalnym – praktycznie każdy z nas nosi przy sobie te niewielkie komputery, za których pomocą może utrzymywać kontakt ze światem, pracować czy robić wiele innych rzeczy. Ze względu na przydatność telefonów, na co dzień warto wybrać taki model, który nie zaskoczy nas zacinaniem się czy nagłym wyłączeniem. Kiedyś mogliśmy na to liczyć tylko w topowych modelach – obecnie mamy na rynku takie smartfony, jak Samsung Galaxy M23 5G, które udowadniają, że nawet bardziej budżetowy telefon może być niesamowicie płynny.

Smartfon Samsung Galaxy M23 5G – co warto o nim wiedzieć?

Samsung Galaxy M23 5G to dosyć budżetowy telefon. Możemy go kupić już za niewiele ponad tysiąc złotych, jednak nie widać tego na pierwszy rzut oka dzięki nowoczesnemu designowi i solidnemu wykonaniu. Jego design świetnie wpasowuje się we wszystkie obecne standardy – jest minimalistyczny i bezramkowy. Jedyne większe wcięcie to notch na aparat przedni, jednak jego kształt łezki świetnie współgra z resztą urządzenia.

Chociaż Samsung Galaxy M23 5G wygląda świetnie, szukając telefonu w takim przedziale cenowym mamy na celu wybrać takie urządzenie, które będzie jak najbardziej płynne i nie zawiedzie nas w żadnej sytuacji. Jak ten smartfon wypada na tym polu? Bardzo dobrze – wpływa na to nie tylko ekran smartfona 120Hz, ale także mocny procesor Snapdragon 750G.

Niedrogi smartfon 120Hz? Czemu nie!

Przy projektowaniu Samsunga Galaxy M23 5G producent dołożył wszelkich starań, aby ten smartfon był jak najbardziej płynny i szybki, biorąc pod uwagę, na co pozwalają podzespoły z tej klasy cenowej. Widać to już po wyświetlaczu, który został wyposażony w technologię odtwarzania obrazu w 120 klatkach na sekundę. To bardzo dobry wynik nawet jak na profesjonalny monitor, lub spory telewizor, nie tylko telefon.

Jeśli ten parametr zestawimy z procesorem Snapdragon 750G, możemy oczekiwać, że Samsung Galaxy M23 5G będzie w stanie wyświetlić wybraną przez nas treść w wygodny i pozbawiony zacięć sposób. Na płynne działanie tego telefonu ma również wpływ technologia marki Samsung, która oferuje większą ilość RAM dzięki funkcji RAM Plus.

Smartfon 120Hz z 5G

Nikt, kto chciałby zakupić nowoczesny telefon, nie może zlekceważyć tego, czy oglądany przez niego model jest w stanie obsłużyć połączenia zgodne ze standardem 5G. Oczywiście ta technologia jest na dosyć wczesnym etapie rozwoju i nie możemy z niej korzystać jeszcze dokładnie tak, jak będziemy mogli to robić w przyszłości, jednak jedno jest pewne – ta przyszłość nadejdzie szybciej, niż może nam się wydawać, więc już w tym momencie zakup smartfona z 5G jest bardzo opłacalną opcją.

Reasumując, Samsung Galaxy M23 5G to smartfon dla każdego, kto chciałby cieszyć się niezwykłą płynnością telefonu i jego sprawnym działaniem, ale jednocześnie nie dysponuje wystarczającą ilością funduszy na zakup flagowego modelu. Pomimo stosunkowo niskiej ceny Samsungowi M23 5G zdecydowanie nie możemy zarzucić wolnej reakcji na nasze czynności ani niespodziewanych zacięć systemu operacyjnego.

Shopping Cart