Zdobycie popularności na Instagramie – wypróbuj zakup lajków

Marzy Ci się, żeby Twój profil na Instagramie zdobył ogromny zasięg i możliwość współpracy z największymi markami? Pierwszym krokiem do popularności jest nie tylko tworzenie ciekawych i oryginalnych treści. Kup lajki na Instagramie, by dać swojej karierze kopa na dobry początek.

Jak zdobyć lajki na Instagramie?

Serduszka, czyli polubienia na Instagramie, stanowią wyznacznik popularności i zasięgu postów twórcy. Większość odbiorców nie przykłada wagi do liczb, jednak dla instagramerów oznaczają one promocję własnego profilu przez algorytmy Instagrama. Podstawą w pozyskaniu lajków jest tworzenie ciekawych treści, niebanalnych zdjęć i klimatycznych filmików.

Dla społeczności Instagrama najbardziej liczy się autentyczność. Dlatego przede wszystkim warto być sobą i realizować wyłącznie swój pomysł na profil. Możesz również liczyć na rewanż, odwiedzając profile innych użytkowników i zostawiając serduszka pod ich postami. Jest jeszcze jeden niezawodny sposób na zdobycie lajków – kupowanie polubień z prawdziwych kont.

Jak kupić lajki na Instagram?

Kupując lajki w sieci, zwróć uwagę na ich pochodzenie. W naszej ofercie znajdują się jedynie prawdziwe lajki, o różnej jakości, od której zależy także cena. Najtańsze, normalne lajki pochodzą z kont z dodanym zdjęciem profilowym, bez followersów oraz zdjęć. Lajki ze zdjęciami pochodzą od prawdziwych użytkowników z Europy, Azji i krajów arabskich. Warto zainwestować w lajki lepszej jakości – konta posiadają profilowe, dużo followersów, zdjęcia i regularnie dodają story. Gratis do nich dodawane są wyświetlenia. Najlepszą jakość w nieco wyższej cenie możesz nabyć w postaci lajków europejskich. Pochodzą one tylko z Europy i USA, posiadają followersów, profilowe, zdjęcia, czasem mają dodawane story. Do nich także dodajemy darmowe wyświetlenia.

Pierwszy krok w zakupie lajków to wybór ich jakości oraz liczby. Następnie wystarczy skopiować adres URL zdjęcia, do którego mają trafić polubienia i wkleić go na naszej stronie. Nie potrzebujemy danych do Twojego konta na Instagramie, dodatkowo nasza strona korzysta także z szyfrowania SSL, dzięki czemu Twoje dane osobowe są bezpieczne. Nasze usługi są też w pełni legalne, a lajki nie znikają po czasie. Nie ma więc ryzyka, że Twoje konto na Instagramie zostanie zbanowane.

Licznik lajków – od kiedy zaczyna bić?

Gdy zdecydujesz się na kupno naszych Instagram like, pierwsze lajki pojawią się pod wybranym zdjęciem już po 15-45 minutach. Warto poczekać z realizacją kolejnego zamówienia do zakończenia poprzedniego, nawet jeśli odrobinę się przedłuża. Mieszanie różnych zamówień może skończyć się brakiem realizacji części z nich. Przed wysłaniem zamówienia należy też sprawdzić ustawienia swojego konta – by możliwe było dodawanie lajków w mediach społecznościowych, Twoje posty muszą być publiczne. Możesz od razu zamówić pakiet like Instagram pod różne zdjęcia. Wystarczy oddzielić klawiszem Enter osobne odnośniki do wszystkich zdjęć.

Dlaczego warto kupować lajki?

Szybkie lajki z prawdziwych kont sprawią, że Twój profil zostanie zauważony przez więcej użytkowników. To tak zwany “efekt kuli śnieżnej” – profile o wyższej aktywności przyciągają uwagę o wiele skuteczniej od rzadko odwiedzanych kont. Częściej też pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Kup lajki już dzisiaj, a pierwsze efekty zauważysz już po pierwszych godzinach. Wystarczy skopiować link do konkretnego zdjęcia i wkleić do zamówienia. Prawdziwe polubienia pomogą Ci zyskać popularność i przyciągnąć uwagę producentów różnych marek. Od Ciebie zależy, czy podtrzymasz ten poziom zainteresowania i lajków.

Shopping Cart