Tom Ford — perfumy o niezapomnianym zapachu

Perfumy sygnowane nazwiskiem Tom Ford należą do jednych z najbardziej ekskluzywnych zapachów dostępnych na polskim rynku. To, co wyróżnia styl Toma Forda to przede wszystkim połączenie elegancji, zmysłowości. Perfumy te bardzo cenią sobie osoby, które szukają zapachów, które podkreślają wyrazistą osobowość.

Tom Ford — perfumy o niezapomnianym zapachu

Tom Ford stworzył prawdziwie ekskluzywne perfumy, które cieszą się popularnością na całym świecie. Kompozycje takie jak Black Orchid to zapachy kojarzące się z luksusem, ponadczasową elegancją. Wszystkie perfumy Forda wyróżniają się silnymi zapachami, nawet jeśli mowa o bardziej cytrusowej kompozycji. Wiele osób ceni sobie je za odurzające kompozycje, ale i długotrwałość zapachu. W ofercie marki znajdują się perfumy damskie, męskie, a także perfumy unisex, które mają sporo swoich zwolenników.

Kim był Tom Ford?

Tom Ford jest jednym z najbardziej cenionych współczesnych amerykańskich projektantów, który branżę modową podbił w bardzo krótkim czasie. Markę założył w 2005 roku, a 15 lat później jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych propozycji na modowym rynku. Ford postawił sobie za cel zbudowanie na nowo wizerunku luksusu i ponadczasowej elegancji. Zarówno projekty modowe, jak i perfumy czy kosmetyki proponowane przez markę mają jeden wspólny rdzeń — dają nowy obraz luksusu w XXI wieku. Wiele osób ta wizja błyskawicznie uwiodła.

Czy warto wypróbować perfumy Tom Ford?

Tom Ford perfumy stworzył absolutnie nieskazitelne, wyjątkowe i zapadające w pamięć. Są to kompozycje bardzo wyraziste, często mocne, odurzające. Niestety przy tym również stosunkowo kosztowne. Nawet na tle innych znanych marek perfumeryjnych, woda perfumowana od Toma Forda jest droga. Za tą ceną idzie oczywiście wyjątkowa jakość, ale zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego zapachu, warto zakupić nieco większą próbkę takiej kompozycji i upewnić się, że jest to ten zapach, który idealnie ci odpowiada. Najpopularniejsze zapachy Toma Forda to:

  • Black Orchid — kompozycja bardzo uwodzicielska, bazująca na nutach orientalno-kwiatowych połączonych ze słodkimi truflami; znajdziesz tutaj także bergamotkę, czarną porzeczkę, których aromat podkreślają nuty orientalne.
  • Tubereuse Nue — poznaj czysty erotyzm ukryty w nutach bukietu lilii i zmysłowego jaśminu, do tego futryny zamsz, ostra papryka i odrobina waniliowego benzoesu.
  • Noir Extreme — wyjątkowo eleganckie, wyrafinowane, łączące słodką wanilię, żywicę i przyprawy, całość dopełniają nuty kwiatowe.
  • Lost Cherry — połączenie likieru wiśniowego i migdałów; baza z owoców czarnej wiśni uzupełniona zostaje różą turecką i jaśminem wielkolistnym.
Shopping Cart