Karty Anielskie

Karty anielskie – czym są? Jak z nich korzystać?


Czym są karty anielskie i jak je czytać?

 

Potrzebujesz inspiracji, wskazówki albo anielskiego wsparcia? Karty anielskie to proste narzędzie, dzięki któremu można skontaktować się z naszymi przewodnikami ze świata duchowego. Wcale nie musisz mieć żadnych zdolności parapsychicznych, żeby otrzymywać i rozumieć wiadomości w tematach, w których prosisz o wsparcie. Wystarczy zadać pytanie, wylosować kartę i otworzyć serce na odpowiedź pełną światła i miłości.

Karty Anielskie to zestaw kilkudziesięciu kart z obrazkiem i krótkim przesłaniem. Przez wielu ludzi traktowane są jako wersja tarota, ponieważ niektórzy rozkładają je w układy kart zaczerpnięte właśnie z tarota, natomiast nic więcej nie mają te karty z tarotem wspólnego.


Jak kupować karty anielskie?

 

Kupując karty anielskie dobrze jest wziąć do ręki talię, którą zamierzamy kupić i poczuć energię kart. Wiadomości od aniołów przekazywane są zawsze w sposób pozytywny i kochający. Obrazki na kartach powinny wywoływać w nas uczucie pokoju a przesłania i afirmacje powinny z nami rezonować. Jeśli jest w kartach coś, co nam nie odpowiada, poszukajmy dalej. Osoby wrażliwe energetycznie mogą odczuć „przyciąganie” do konkretnej talii, jeśli czujesz takie przyciąganie to trafiłeś najprawdopodobniej na karty odpowiednie dla siebie 🙂


Karty anielskie możesz zaprogramować własnym znaczeniem

 

Jeśli chcesz, żeby konkretna karta niosła konkretne znaczenie, możesz to znaczenie do niej przypisać. W tym celu weź kartę do ręki, usiądź, skup się na chwilę na oddechu i skoncentruj świadomość w polu serca. Kiedy będziesz już w pełni w tu i teraz, wyraź swoją intencję przypisania danego znaczenia do tej karty. Możesz poprosić też o pomoc swojego przewodnika duchowego. Na koniec wyraź wdzięczność za spełnienie swojej prośby.


Jak czytać karty anielskie?

 

Jest wiele sposobów na czytanie kart anielskich, a najważniejsze to to, że nie da się tego zrobić źle. Jeśli intucja Ci podpowiada jakiś spoób, na pewno jest on dobry. Nie ważne, czy wyciągniesz jedną kartę i potraktujesz ją jako bezpośrednią odpowiedź na Twoje pytanie, czy wylosujesz kilka kart i ułożysz z nich całą złożoną odpowiedź. Nie istnieje coś takiego jak przypadek. Możesz być pewny, że wylosujesz w danej chwili dokładnie tyle kart, ile potrzebowałeś z dokładnie takim przesłaniem, jakie miałeś w danej chwili usłyszeć.

Ale zacznijmy od początku. Przed wybraniem kart wycisz umysł i skup uwagę na sercu. Warto otworzyć sesję z kartami krótką modlitwą, w trakcie której możesz wyrazić intencję otworzenia się na anielskie prowadzenie. Potem zacznij zadawać pytanie, starając się unikać pytań zamkniętych (tj. takich, na które odpowiedź brzmi tak lub nie). Potasuj karty i wylosuj z nich tyle, ile czujesz, że masz teraz wyciągnąć.

Losując karty zwracaj cały czas uwagę na wszystkie myśli i uczucia, które się w tobie pojawiają, po zobaczeniu przesłania. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych wskazówek co do tego, jak rozumieć daną kartę, znajdziesz je w małej książeczce dołączonej do talii. Są tam opisy wszystkich kart wraz z różnymi ich znaczeniami. Możesz poprosić także anioły o pomoc w zrozumieniu przesłania. Bądź wtedy czujny i miej wtedy otwarty umysł, bo odpowiedzi mogą nadejść najróżniejszymi drogami.


Ufaj swojej intiuicji

 

Używając kart anielskich ufaj swojej intuicji. Pamiętaj, że zawsze jesteś wspierany i otoczony bezwarunkową miłością. Nawet jeśli na chwilę obecną nie do końca ufasz swojej intuicji, to korzystanie z kart anielskich na pewno pomoże Ci to zaufanie zbudować. Anioły często powtarzają odpowiedzi na zadawane pytania tak długo, aż je zrozumiesz, a Ty coraz szybciej nauczysz się te przekazy czytać.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 2

Shopping Cart